'הדאעש החרדי'- כבר כאן! / אביגדור רבינוביץ'

בשקט, ובלי שאיש אינו שם לב, ארגון 'דעאש' הגיע אלינו, כולו במטרה אחת- להשליט את משנתו ודרכו. והכל, בשם "הדת" בשם דעת 'הרבנים' וההשקפה. אביגדור רבינוביץ', מוצא קווי דמיון בין ארגון הטרור לאנשי הפלס, מסכימים איתו? הגיבו:

דעאש. רק שמיעת המילה, מעוררת בנו תחושות לא נעימות ומפחידות. ארגון טרור שסוחף אחריו, עשרות אלפי אנשים, במטרה אחת- להשליט הדת המוסלמית בעולם. האמצעי- מוות, למי שאינו מסכים עם דעתם. מי שסורר ומורד בהם, נרצח. אין מחילה, סליחה, או התחשבות בדרך אחרת, דינו: מוות.

מדי שבוע חוזרות על עצמן התמונות, רוצח שפל עם סכין שלוף, ואדם המתחנן על נפשו ובמילים אחרונות רגע לפני מותו מוסר את אהבתו לאשתו ולמשפחתו. צילומים שמזעזעים את העולם פעם אחר פעם. אין שפלות גבוהה מזו, ויותר מכך, הכל נעשה בשם הדת שלהם. המפחיד ביותר הוא שיחד איתם נסחפו לרעיון המטורף עוד עשרות אלפי איש והעולם משתגע. כיצד עוצרים אותם, איך מפסיקים את התופעה הנוראית הזאת?

מדינות נרתעות מלחשוב שארגון כזה, יפלוש לשטחם ומפעילות מאמצים כבירים להשבתתו ומיגורו. רק לא פה! אצלנו הוא כבר כאן.

בשקט, בשקט, ובלי שאיש אינו שם לב, ארגון 'דעאש' הגיע אלינו (ומצטער מראש על ההשוואה, אך קחו זאת כמטפורה בלבד).

הם פה. נמצאים בשטיבלעך, מתחת לדירה, ממש לידינו – "הדאעש החרדי". קם לו קומץ קטן, הנמנה עם עיתון "הפלס", וכל כולו במטרה אחת- להשליט את משנתו ודרכו. והכל, בשם "הדת", בשם דעת "הרבנים". הם אינם בוחלים בשום אמצעים, ורק בימים האחרונים מתפרסמים ההקלטות על שיטת העבודה של "הדאעש החרדי".

יש להם קו סודי, קריין, פעילים, סוכנים, ואחריהם נסחפים עוד עשרות אנשים, הכל בשם הדת. הם גם ירצחו אנשים בדם קר. לא. לא בסכין. במילים! יעשו הכל על מנת שכל מפרסם באשר הוא, יפרסם בעיתון שלהם. אין הבדל בין אם זה ארגון צדקה שנותן לחם למשפחות נזקקות, ואף עוזר למשפחתם. זה ממש לא מעניין אותם, העיקר שתפרסמו אצלם. אחרת, דינכם מוות, הרס וחורבן. וזה כולל בכל תחומי החיים ואפילו בשידוכים, שנהרסים בזה אחר זה, רק בגלל קבוצה זאת. ולמה? הכל בשם הדת.

קווי הדמיון ברורים. ארגון דאעש הגיע אלינו. אלו ואלו, רוצחים אנשים. אלו בסכין ואלו במילים. אלו מטעם דת האיסלאם, ואלו על 'דעת התיירה'. וכי מיהו הרב שהתיר להם לעשות מעשים שפלים אלו?

איך, איך הם מגיעים ליום הדין לבקש סליחה וכפרה מבורא עולם, לאחר שהרסו מאות משפחות, הציקו והטרידו אותם לאין סוף. כיצד מסוגלים הם להרים ראש ולהישיר מבט, כאשר בשנה האחרונה הקדישו את מיטב זמנם, רק בכדי לייצר עוד ריב ומחלוקת בתוכנו? "עברות שבין אדם למקום- יום הכיפורים מכפר. עברות שבין אדם לחברו- אין יום הכיפורים מכפר, עד שירצה את חברו".

אין ספק שצריכים לגנות את אותם קומץ אנשים. בדיוק כשם שהם עושים לאחרים ומפרסמים את מספר הטלפון שלהם- לפרסם את שמם ברבים ולחשוף את המסיכה מעל פניהם. כדי שהדאעש החרדי יישאר קומץ קטן, ולא ימשיך לצמוח הלאה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.