שפל חדש במירוץ: הרב יצחק יוסף פותח פה על הרב עמאר: "כפוי טובה"

לאחר סעודת שבת מקיים הרב יצחק יוסף כמידי שבוע שיעור הלכה. השיעור מתקיים בביתו של הרב יוסף בשכונת סנהדריה המורחבת בירושלים,  השיעור מתמשך עד השעות הקטנות של הלילה ושם נשלפים החומרים המשובחים מפי זקני ש"ס וחכמיה.

 באתר מחלקה ראשונה נחשף כי בשבת האחרונה הגיע לשיעור אדם בשם יוחנן דבדה,  הלה חשף את תוכן השיעור, האמירות שנאמרו, אם אכן נאמרו, הם אמירות קשות.

 וכך הוא מתאר. על הרב שלמה עמאר: "מי בכלל הכיר אותו? כולה היה דיין בפתח תקוה. מי גידל אותו ומי רומם אותו? רק מרן. הוא כופר בטובתו של אבא. תורתו מהשפה ולחוץ. ביום שישי הוא הלך לרב ביטון וביקש ממנו שיתמוך בבוארון נגד מה שמרן רוצה. מרן רוצה אותי!"

פעם בשבוע מוסר הרב עמאר שיעור טלפוני המגיע לספרד, והרב יצחק יוסף סיפר לכאורה על מה שראה. "הייתי אצלו ונתן לי למסור שיעור במקומו. בסוף הוא עושה קבלת עול מלכות שמיים" (בנקודה זו החל הרב יוסף לחקות את הרב עמאר בצורה קיצונית ואמר בקול רם: "אבינו מלכנו, קרע רוע גזר דיננו!! על מי אתה עובד, צבוע? רק ביום שישי הלכת לרב ביטון! שקרן!"

על הרב שמואל אליהו:

"יש וידאו שלו רוקד עם בחורות"

על הרב מרדכי אליהו, אביו המנוח של הרב שמואל אליהו: "פעם באו אליו עם סידור לקבל הסכמה. אז הוא שאל את מי שנתן לו: ממי עוד אתה לוקח הסכמה? והוא השיב: מהרב עובדיה. אז הוא ענה לו: תיזהר ממנו, הוא יטַמא לך את הסידור!" ,

החיצים שכוונו על הרב ציון בוארון:

 "ביום שאבחר, לא אשב כדיין עם ציון בוארון. אסור שהשונא שלי יישב איתי בדין. זו הלכה בשולחן ערוך". "יש לו מידות רעות. חולה נפש. פעם בחנתי תלמיד ב(ישיבת) 'כסא רחמים' והוא אמר לי: 'זו טעות גמורה, ולא לפי השולחן ערוך'. הוא בייש אותי!"

"הוא לא יצוגי. בוארון שונא אותי. אחי הרב דוד סיפר לי שבוארון הלך לגוף הבוחר ואומר להם שאני חולה נפש. הוא מסוכן לציבור. הבנים שלו סובלים ממנו. המוות של הבן שלו  זה בגללו מסתמא (מן הסתם), כי הוא אב קשה. רע מעללים. תורתו מהשפה ולחוץ. סיטרא אחרא".

 "אין סיכויים שיבחרו בבוארון. בי תומך הרב שטיינמן . עד מתי המרוקאים השתלטו וישתלטו עלינו. לא מספיק עמאר?". בנקודה זו תיקן אותו דבדה ואמר שהרב בוארון הוא בכלל טריפוליטאי. דבדה סיפר כי הרב יצחק יוסף קלט שהוא מתעמת איתו ומוחה על הזלזול בכבודם של הרבנים והורה להוציא אותו החוצה. לדבריו, פנה לתלמידים ואמר להם: "תעיפו אותו מהבית. תראו מה עשיתם. הבאתם לי משת"פ שילך יגיד את הכל לבוארון". אחר כך, העיד, פנה אליו ואמר: "אם תעביר מילה – תמות השנה!".

 הרב יוסף הבין את גודל טעותו ושלח אליו שליח לישיבת מיר שיקרא לו. הוא אמר כי היה עצבני ומתחרט על דבריו, וביקש ממנו לתווך ביניהם לרב עמאר כדי שהרב בוארון יסיר את מועמדותו ובתמורה יסדר לרב עמאר להיות הרב הראשי לירושלים ולרב בוארון להיות נשיא בית הדין הגדול. לדבריו, "זה מה שישמח את אבא" [את הרב עובדיה יוסף].

יוחנן דבדה אמר ל-News1: "אני הסכמתי להיבדק בפוליגרף. אם הרב יצחק יוסף טוען שמה שהוא אומר אמת – יתכבד וייבדק גם הוא בפוליגרף".

 דובר שס יעקב בצלאל מסר בשמו: "להד"ם".

מלשכת הרב הראשי שלמה עמאר נמסר: "אין תגובה".

ממטה הרב שמואל אליהו נמסר: "הדברים אינם ראויים לתגובה. לא מתקבל על הדעת שהדברים המצוטטים ככל נאמרו. למרות הפיתוי הגדול של כלי התקשורת , אנו מבקשים לשמור על נאותות ועל רמה גבוהה של דיון. גם בימים האחרונים של קמפיין הבחירות ההתפלשות בבוץ מיותרת. הרב שמואל דבק בעמדתו במאור פנים להמשיך ולאחד בין כל הזרמים כרב ראשי לישראל ולרפא את הפצעים שנגרמים מימי הבחירות".

ממטה הבחירות של הרב ציון בוארון נמסר: "בי"ז באב עתידים חברי הגוף הבוחר לבחור ברבנים ראשיים שיקדמו את קירוב הלבבות ואחדות ישראל. הרב בוארון תפילה שהבחירות יתנהלו בדרכי נועם על-פי דרכה של תורה ויש להצר על א

40 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש בחור מישיבת "דעת חיים" בשם "עברון" שכל היום באינטרנט כותב תגובות נגד כל מטי מי שלא הולך אחרח הזרם של ש"ס

  יאיר חיימוב |
  הגב
 2. כמה מחלוקות יש הרב עובדיה והרב עמאר ,,,,,,, הרב שטיינמן והרב אוירבך ,,,,,,,,,,,, הרב שטרנבוך והעדה החרידית

  גבריאל מימון |
  הגב
 3. יוחנן דבדא הוא לומד בפנוביז' והוא כל הזמן מנייעס על שונאים ומחבלים

  אליעזר וויזל ישיבת מיר |
  הגב
 4. מה שבטוח בכל הסיפור שיש בו הרבה לשון הרע והוצאת שם רע אז מספיק

  אליהו -באר שבע |
  הגב
  • לא יאומן, אתר המתקרא חרדי מביא דברי לשון הרע ורכילות מהסוג הגרוע ביותר מעניין אם הם היו מביאים דברים דומים "שנאמרו" על ידי הרב שפירא על הרב סתיו או דברים שאמר הרב מרקוביץ על הרב כהנמן ודי למבין.

   אשר |
   הגב
 5. לידיעת הציבור הכותב האנונימי הוא {לא בטוח } —ישי דריקס— ששונא את דבדה ויהיו שיאמרו שהוא סיפר את הכל תזהרו ממנו

  משה כהן |
  הגב
 6. דבדה הצדיק אני יודע שלא אתה דברת עם עיתונאים וברור לי שזה ישי דריקס משמעון הצדיק תזהר ממנו

  חיים ויסמן |
  הגב
 7. הרב יוחנן דבדה נאמן ביתו של הגר"צ בוארון שוחח איתי ואמר לי שהכל שקר

  ישי דריקס |
  הגב
 8. קצר:אני מכיר אותו אישית מדובר בבחור שדורש המון צומי וכל היום מנסה להתחבר לאנשי הפוליטיקה ונזרק כל פעם בבושת פנים ומנסה לעשות פרובוקציות כדי שמישהו ישמע עליו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. תפסיקו להביא לכאן את הזבל של האפיקורס חיים שאולזון שר"י

  yossi |
  הגב
 10. היום חילקו בביהכנ"ס לדרמן בבני ברק מכתב בחתימת ידם של הגר"ח קניבסקי והגר"נ קרליץ שיצחק יוסף פסול אחרי שסילף את דברי החזון איש. חלוקת המודעות היום בלדרמן מלמדת מה דעת החזונאישניקס על יצחק יוסף, וכל זאת יממה בלבד אחרי שהגראי"ל שטינמן הורה לבחור בו לרב ראשי. כל זה בניגוד למדיניות שמוביל מוטלה קרליץ, גם הוא ממתפללי לדרמן, והיא דוקא לתמוך ביצחק יוסף, משום שהוא מועמד של אריה דרעי, ומוטלה ואריה כמו אחים. כנראה שהגראי"ל נתון להשפעת מוטלה יותר מאשר להגר"ח קניבסקי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 11. דבדה לומד בישבת פונביז' זה אחד דבר שני הוא תלמיד של מרן אז כך שאין סיכוי שזה הוא

  מנדי |
  הגב
 12. הרב יוחנן דבדה מכחיש את כל מה שנאמר בשמו ומעולם לא התראיין לשום אתר והוכל שקר

  ישי כהן |
  הגב
  • ״״״״״״״״״הרב״״״״״״״״ חחחחחחחחחחההההה דבדה ההית מאמין שיקראו לך הרב?????? אוי וי דבדה החתרן!!!!!!!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 13. אני למדתי בחזון עובדיה וזה לא דבר חדש היה שם אנשים שבאו וגילו את חרפתו של הרב יצחק לעיני כל תלמידו ומה תגידו על זה הוא לא התבייש ידע לצעוק חזרה וגם לבקש סליחה אחרי חצי דקה בקיצור עליו אפשר לומר במשפט קצר "חולה נפש" אומנם הוא תלמיד חכם אבל יש מושג כזה "תלמיד חכם שאין בו דעה נבלה טובה ממנו" הא כיצד אם תלמיד חכם איך אין בו דעה ואם נבלה טובה ממנו איך חז"ל אמרו עליו תלמיד חכם?
  קשיא אהדדי אלא יש לתרץ שיש כנראה תלמיד חכם שאין בו דעה.וחז"ל באומרם תלמיד חכם לא התכוונה לתלמידי חכמם שבזמנינו , הם התכוונו על תלמידי חכמים שבזמנם כי בזמנינו פסק הרמ"א ביו"ד שאין תלמיד חכם בזמנן הזה! הדברים מאד מבהילים!!!

  שמר מעיר השומר |
  הגב
 14. יוחנן דבדה סיים !!!!!!! אן בחורה אחת שתתחתן איתו !!!!!! אולי הוא ימצא בחורה בעיראק או במצרים !!!! פה הוא סיים!!!!!! יוחנן דבדה טיפש מושחת!!!! צר עין!!!! גונב עיתונים מקיוסקים !! זנב לשועלים!!! בעל לשון הרע ורכילות!!!! אוי לנו שיש אנשים כאלה בדורנו !!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • זה הבעיה של החרדים אף בחורה לא תתחתן אתו! אבל אם הרב יגיד שהוא זכאי כי יש לו "אינטרס" לקבל אותו, גם אם יהיה ביד עם קופה של שרצים יקבלו אותו בזרועות פתוחות בבית הרב כמו אריה דרעי השקר הכרוני.

   נתן עצבני |
   הגב
 15. למערכת. דברים כל כך קשים . לא ניתן בשום אופן לפרסם ללא ברור מדויק

  עמוס |
  הגב
 16. דבדה שקרן פתולוגי. מראשי קווי הנייעס, ומ"הלוחמים" נגד האינטרנט, ממש כפי שכתבו קודמיי! והוא ידוע כרווק משועמם, וכמי שמרחרח בסביבת הרב בוארון. הוא ממומן על ידי הפלגן נ"א שר"י. הכי קל להמציא דברים שנאמרו בליל שבת, כך לא יבקשו הוכחות! מכונת האמת ציינה שמן הסתם הוא דובר אמת. אבל על זה שהוא מעורער בנפשו שאינו מזיע כשהוא משקר איש לא יוכל להודות! ייסכר פי דוברי שקר! ואוי לו לאותו האיש שזממו לא עלה בידו וגם מסביבת הרב עמאר הוא יגורש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 17. יוחנן דבדה אדם שגדל בשכונת עוני מבית במצוקה שכל חייו חי בשיגעון גדלות ויעשה הכול כדי להרגיש מחובר למחנה זה או אחר העיקרון אצלו זה להתרומם מהשפל שהגיע ממנו (ושהוא עדין נמצא בו הוא לא מבין שאדם בזוי ומשועמם כמהו שמסתובב כל היום בהילולות ואירועים כמו שכתבו פה לעולם לא יוכל להתרומם למעלה כל מי שצריך אותו משתמש בו וזורק ) ובשביל להיות מאן דהו הוא יעשה הכול כי הפשטות והעוני שבה חי וממנה הגיע היא בלתי נסבלת בשבלו ולכן מנסה להיות מקושר בכל דרך אפשרית .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 18. אולי תפסיקו להביא אץ כל הזבל של שאולזון מבעולמם של לא חרדים שעובדים ל אמנון יצחק כדי להשמיץ את דרעי והרב יצחק יוסף

  yossi |
  הגב
 19. שלא יכאב לך משתמש אנונימי כי אנחנו מכירים את הרב יצחק יוסף הדברים האלו לא חדשים. הוא אלים אם מתעצבן מסוגל לדחוף לך סטירה, יכול לבייש אותך ברבים אבל שמישהו יעיז לבייש אותו?! אדם קטנוני חושב שהכל מגיע לו בגלל שהוא הבן של… אולי תבין שלשים אדם כזה שלא נבחן לרבנות זה עוול לעם ישראל וחילול השם?!

  צדיק לא תמים |
  הגב
 20. הדברים פרסמו גם בניוז1 יוחנן דבדה איש אמת צדיק ולוחם על כבוד התורה, נבדק במכונת אמת לבקשת ניוזו ונמצא דובר אמת! ויפים הדברים למי שאמרם כי זה דרכו כסל למו של הרב יצחק למי שלמד בחזון עובדיה יודע שהיה פותח את ההיכל ובמקום להגיד מי שברך היה מקלל את מי שפוגע בו או באביו ומבקש מהתלמידים לענות אמן

  שלמוי |
  הגב
  • יוחנן דבדה איש רע מעללים מהיכרות אישית . כל חייו חי על סכסוכים ומדונים עוד מצעירותו . אוי לנו שילד בגילו ( דבדה בן21) מקבל במה להשמצותיו המגוחכות. גם אם הרב יצחק דיבר כך ודאי שלא היה מדבר כך ליד מושחת כדבדה שידוע כחסיד שוטה של כל מן דהו שנותן לו טיפת יחס . ואתר כמו קוקר צריך לעשות בדיקת בית הרי אף אתר מכובד לא יעלה השמצות אלה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • הרי לא קוקר העלה את זה הרי זה ניוז1 העלו את זה אז מי בעינך מכובד מי שכתוב את דעתך בלבד?
    למעשה אין דעתי נוחה מפרסומם כאלו על שום רב גם אם זה אמת לאמתה כי הרי זה חילול ה' ומספיק יש לנו אויבים מבחוץ עכשיו גם מבית ודורנו זכה למנהיגים כמו שהוא ראוי להם יפתח בדורו כשמואל בדורו אין לנו רבנים בעלי שיעור קומה כמו בדורות שעברו כי אנחנו בשפל המדרגה וה' ירחם וישלח משיח רק בשביל לעשות סדר בדברם כאן.

    צדיק לא תמים |
    הגב
   • 'הרב' יצחק לא יכול לעצור את הפה שלו הוא מבזה גם את …ה"חפץ חיים"…

    אליעזר וויזל ישיבת מיר |
    הגב
 21. מי מאמין שהאב אליהו זצ"ל ידבר כאלה שטויות הוא יטמא את הספר זה הגיוני!?
  הוא שמע בשבת איך הוא זוכר כל מילה!?
  הוא פשוט נפגע והוסיף דברים שלא נאמרו או שגרג דברים והוסיף עליהם נופך כדי לבזות את הרב יצחק יוסף.
  כנראה חתול שחור עבר בין החתן של הרב יצחק יוסף ורעייתו, ובגלל זה הרב נוקם בו.
  והבת כנראה עם בעלה מכיוון שהגברת עמאר נכנסת להם בצלחת וגורמת למתיחות.
  הבת והחתן לא באים לביתו של עמאר ןמכאן הבעיה.
  הגברת זכייה בר שלום פועלת מאחרי הקלעים נגד אביה ברוב חוצפתה הריפורמית.
  היא חברה של נשות "קולך" אירגון פמיניסטי של הציונות הדתית שרצה להפשיט את התורה עירומה כדי שיוכלו לחיות כמו הגויים אבל יקראו להם יהודים.
  היא חרשה את "זיגמונד פרוייד"
  ןמשם נפלה לטיט היוון.
  היא אנטי ש"ס , לא מצביעה ש"ס.
  אסור ללכת למכללה שלהכי הנקום מקום ע"ז.

  yeshurun |
  הגב
 22. כמו שאני מכיר את הרב יצחק, זה בדיוק הוא ונאים הדברים למי שאמרם. למען ה' ותורתו ולמען מרן שליטא מוטב שלא ייבחר. ויפסיד בכבוד לעמוד ההוראה הרב בוארון שליטא

  יוסי |
  הגב
 23. אני מכיר אישית את איש המדון יוחנן דבדה מצעירותו בעיר בית שמש כשלמד באמרי בינה, ועד היותו למערבב שמסתובב בכל אזכרה ואירוע בכדי לאכול ולהתערבב עם כל מן דבעי בכדי לשאוב עוד טיפת נעייס, האיש יכול יום אחד להראות מסתובב באירועים ברח יפו בירושלים בשעות לילה מאוחרות, ולמחרת לשבת בשולחנו של הגר״ש עמאר ולכתוב את שעוריו ולנסות לקבל טיפת יחס מהרב, ואף משולחנו של הרב עמאר הרחיקוהו אחר שהדליף מידע רגיש. ולסיכום האיש רע מעללים שיעשה כל מה שביכולתו בכדי להתערות בעסקונה החרדית ולהחשב מאן דאמר ביניהם, ולכך יש לקחת כל מילה היוצאת מפיו בערבון מוגבל. הכותב בכאב י.י.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 24. אלה משחקים פוליטיים כדי להזיק לרב יצחק יוסף.
  מדוע הוא בא לשיעור כי הוא נשלח על ידי מאן דהו כדי להפיץ דברים אז ממספר משפטים בנה מגדל.
  לך תוכיח.
  איך הוא זוכר הכל!?

  yeshurun |
  הגב
  • נכון שזה חילול השם אבל לשים רב שלא דיין ולא יודע בטיב גיטין וקידושין זה להעמיד אשרה אצל המזבח! ובו נראה אותך הולך לרופא שכולם מדברים עליו שהוא מתבלבל בתרופות ומביא להרבה חולים תרופות לא נכונות. ודו"ק

   שלמוי |
   הגב
 25. לא מאמין !!!

  ואיזו מין טענה היא זו:
  "אני הסכמתי להיבדק בפוליגרף. אם הרב יצחק יוסף טוען שמה שהוא אומר אמת – יתכבד וייבדק גם הוא בפוליגרף".
  הרי ברור שהרב יצחק לא יבדוק עצמו בפוליגרף מפני כבודו.
  כך שנראה שהדברים מצוצים מהאצבע לבד מעצם הדברים שכלל לא נראה שיצאו מפיו של אדם גדול כמוהו.
  אז בבקשה די להוציא שם רע סתם.

  שוקי |
  הגב
  • אתה לא יודע על מה אתה מדבר כי אם למדת בחזון עובדיה הייתי מבין מה מדובר ולא מגן עליו כלל כדי לא להרבות לשון הרע וחילול השם ובזה היית מקבל שכר יותר ממי שמגן, כי הפרשיות עליו רבות מאד! ומפאת כבודו של הרב לא מוציאים אותן לחוץ!

   שלמוי |
   הגב
 26. השם ירחם בניו של מרן משימים עצמם גדולים כאביהם ומרשים לעצמם לדבר על ה' ועל משיחו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 27. למדתי בחזון עובדיה, אצל הרב יצחק. אני מקווה למען כבוד מרן הרב עובדיה שבנו יצחק לא יבחר! ה' ירחם, אנשים לא יודעים מי הוא באמת.

  יעקב |
  הגב