הבן של המילארדר החרדי הלחין לדדי – האזינו

בתקופה האחרונה הגיע לידיו של הזמר דדי גראוכר לחן מאוד מיוחד, גראוכר שהתלהב מהשיר והמילים, ובפרט כשנוכח לדעת שהמילים הם כאלה שמשתמשים בהם בכל פעם שבית חדש נבנה בישראל ושגורות בפי כולנו, החליט לעשות מעשה ולהקליט אותו. האזינו

בתקופה האחרונה הגיע לידיו של הזמר דדי גראוכר לחן מאוד מיוחד, אותו הלחין בנו של של טייקון חרדי. דדי, שהתלהב מהשיר והמילים, ובפרט כשנוכח לדעת שהמילים הם כאלה שמשתמשים בהם בכל פעם שבית חדש נבנה בישראל ושגורות בפי כולנו, החליט לעשות מעשה ולהקליט אותו.

ראשית פנה גראוכר לידידו הזמר שלוימי גרטנר, השניים נפגשו אי שם על בימת אחד ממופעי 'האסק' ומאז נעשו לידידים טובים, גרטנר כמובן שמח על ההצעה, ועל כך שלראשונה בהסטוריה סוף סוף יהיה להם דואט אולפני משותף.

כשגרטנר בחכתו פנה דדי אל המעבד יענקי כהן, והפקיד בידיו את מלאכת ההפקה המוסיקלית של "בית בישראל".

כדי שה"בית בישראל" יהיה מושלם, צורפה אל המלאכה מקהלת 'ידידים' העולמית בניצוחו של יעקב רוטבלט, גם מקהלת הילדים 'שיר הלל' בניצוחו של הרב מאיר פנט נתנה קולותיה, ואחרי מיקס מדוקדק של אלי לשניסקי הועמד "בית בישראל" על תילו.

אתם מוזמנים להאזין ל'בית' ולפזמון, תהנו!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה רלוונטי

    כאן אם זה בן של דן גרטלר או בן של מישהו אחר? די כבר עם הסגידה לאילי ההון. ממתי נמדד שיר לפי החשבון בנק של המלחין או האבא שלו?
    למה להדגיש את זה בכותרת?

    רר |
    הגב