הדיאטה הרצחנית של דרעי

בחודש האחרון יו"ר שס השיל ממשקלו מספר רב של קילוגרמים לאחר שפצח בדיאטה- כך מפרסם העיתונאי יהודה שלזינגר ב'ישראל היום' . { נפטר מהמתוקים}

טרנד הבריאות הגיע לש"ס: בחודש האחרון יו"ר שס השיל ממשקלו מספר רב של קילוגרמים לאחר שפצח בדיאטה- כך מפרסם העיתונאי יהודה שלזינגר ב'ישראל היום'  .

את הדיאטה החלו להרגיש במהלך סיור של דרעי בבית ספר לבנות, שם אפו עוגה מיוחדת ומפוארת במיוחד עבורו. דרעי הנבוך טעם מהעוגה וגילה לקהל כי ״זה הביס הראשון שאני לוקח אחרי שנה שלא אכלתי עוגות״.

ולא רק דרעי,  יו״ר התנועה אריה דרעי ואנשי לשכתו עברו מהפכה בכל הקשור לשמירה על התזונה והורדת משקל.

דרעי שהיה מכור למתוקים,נגמל. בנוסף, הוא ויתר על ארוחת צהריים, נמנע מלאכול מאוחר בערב ועושה אף ספורט בלילה.

עד כה השיל דרעי כ־12 ק״ג ממשקלו, והכל בתור חודשים ספורים. חלק מהאנשים המקיפים אותו פצחו גם הם בדיאטה, כך למשל  אשר מדינה, ירד 16 ק״ג.

בלשכת דרעי מספרים כי דרעי ״עושה דיאטה רצחנית. פעם היו מביאים לו ללשכה אוכל כמו שצריך, היום הוא מגיע מהבית עם קופסאות שיפה אשתו מכינה לו, עם טונה וכל מיני ירקות וסלטים יבשים״.

לדברי אנשיו, ״דרעי ביקש להוציא מהלו״ז את ארוחת הצהריים ולהפסיק את הנוהג שבמהלך הסיורים מתיישבים ליד שולחן עם לחמניות, בורקסים, חומוס ובשרים, שקשה לכמה אירועים בערב, ובכל פעם מכבדים אותו במנות. היום אתה רואה אותו מגיע ולא נוגע באוכל, רק בצלחת עם הירקות״.

יו"ר ש״ס החל מהשתמש בהליכון שבביתו, ככל שמתאפשר לו, והקרובים לו מספרים כי ״המלחמה הכי קשה זה עם המתוקים. הוא אוהב עוגיות ועוגות וזה יצא לחלוטין מהתפריט. הוא כבר החליף מידה במכנסיים ובחליפה ועכשיו המלחמה היא לשמור על המשקל״.

דרעי התייחס לדיאטה ואמר  לישראל היום כי ״צריר לשמור על הבריאות. כולנו מצווים ב׳ונשמרתם מאוד לנפשותיכם׳ וההשמנה אינה בריאה״.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דיאטה רצחנית עלק… חחחחח

  מכלוף, בהצלחה עם ההקרנות.

  מומו דרעקי |
  הגב
 2. קוקר עובד עם פושע שמספר סיפורי סבתא…

  הנוכל הגוסס והחולה בדרך לקבר, עכשיו יש לו זמן לספר ולהשתעשע עם סיפורי בדים, אשרי המאמין…

  דרעקי הגוסס |
  הגב
 3. דרעי הבייתה שפל וגנב שפוגע בגדולי ישראל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. רועד מהחקירות ומאלי ישי לא אוכל מלחץ כל הספרדים מתפקחים ובורחים משס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב