הדיון בפרשת האם המרעיבה – "אנו מאמינים כי בית המשפט יפסוק לטובתנו"

היום (ד) אמור בית המשפט המחוזי בירושלים לדון שוב, בעניינה של האם שהורשעה בהרעבת בנה.

בשנת 2009, אושפז בנה של האם בבית החולים תל השומר ולפי כתב האישום שהוגש נגדה, האם ניתקה את צינורות ההזנה מגופו, מה שגרם לתת תזונה ולסיכון חייו של הילד.
לאחר חודשים ארוכים והפגנות סוערות בציבור החרדי לטובת האם נחתם בהסכם שהאם לא תשלח לכלא, אך ניתנו נהלים מחמירים מאד בנוגע לטיפול בילד ולמעצר בית ארוך שהוטל עליה.

לאחר תקופה ארוכה במהלכה ילדה האם, הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לדון מחדש בהסדר, הטענה לדיון באה בעקבות חשדם כי האם לא עומדת בהסכם שנחתם ולכן יש לבטל את ההסדר ולכלוא את האם.

עורך הדין יהודה פריד המייצג את האם אומר בראיון לערוץ 2 כי "באמת מדובר בהסדר טיעון שהוא חסר תקדים זהו הסדר טיעון שנמשך במשך לשלוש וחצי שני יש פה אבסורד, גם הנאשמת צריכה לעבור טיפול וגם הילד שהוא לכאורה המתלונן צריך לעבור טיפול, כלומר הסדר הטיעון תלוי בשני האנשים האלה", והוסיף "אנחנו מאמינים כמעט ברמה של וודאות שבית המשפט יקבל את עמדתנו ואת שירות המבחן ובסופו של יום לא ימליץ על מאסר למרשתנו".

במשפחת האם מספרים כי תקופה קשה מאד עברה עליה מאז עלתה הפרשה לכותרות והסעירה את המדינה. היא מרותקת לכסא גלגלים, חולת סכרת ועוברת קשיים רבים "אנו מקווים שבית המשפט יקשיב לקול ההיגיון, אם הדבר לא יקרה ותהיה המלצה לאסור את האם אנחנו כמובן נבקש מיד עיכוב ביצוע מבית המשפט ונערער לעליון" אומר עו"ד יהודה פריד.

תמונה ראשית- פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.