הדיל נחשף: "ברקת מתקרב לחרדים בתמורה לתמיכה בזירה הארצית"

הדיל שמאחורי "המפץ הירושלמי": בעיתון 'משפחה' נחשף הבוקר כי לטענת גורמים בעירייה, ברקת מתקרב לאחרונה לחרדים, כדי שיתמכו בו כאשר יבקש להתמודד בזירה הארצית. הגורמים משוכנעים כי אין בכוונת ברקת לרוץ לקדנציה נוספת בירושלים: "יש הסכם ברור בין ברקת לליאון: לא יתמודדו אחד מול השני"

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, חתם אמש במהלך פוליטי מפתיע על הסכם איחוד עם יריבו המר משה ליאון, שהתמודד נגדו במרוץ לראשות העיר. בסביבתו של ברקת אמרו כי הדבר נועד לחזק את יכולת המשילות של ראש העיר. עם זאת, רוב הגורמים הפוליטיים בעיריית ירושלים משוכנעים שזה עוד צעד בדרך למימוש כוונתו של ברקת להיכנס לפוליטיקה הארצית.

אתמול (רביעי) נטען כי ברקת התחייב למשה ליאון כי לא יתמודד לקדנציה נוספת לראשות עירית ירושלים ובתמורה הצטרף ליאון לקואליציה.

בסביבת ברקת הכחישו נמרצות את הדיווח. "הדיווחים על סיכומים פוליטיים ואחרים לגבי התמודדות עתידית אפשרית לראשות העיר, שקריים ואין בהם שחר", נמסר אתמול מלשכת ברקת.

לטענת גורמים בעירייה, ברקת מתקרב לאחרונה לחרדים, כדי שיתמכו בו בבוא היום, כאשר יבקש להתמודד בזירה הארצית. רוב הגורמים משוכנעים כי אין בכוונת ברקת לרוץ לקדנציה נוספת בירושלים, אלא להתמודד בתוך הליכוד, אולי אפילו על ראשות הליכוד. הערכה היא כי החבירה לליאון תסייע לו מול סניף הליכוד בירושלים.

הבוקר פורסם בעיתון 'משפחה' כי משה ליאון עדכן את 'דגל התורה' על המגעים לצירופו לקואליציית ברקת כבר לפני שבוע. לטענת העיתון, "יש הסכם ברור בין ברקת לליאון: לא יתמודדו אחד מול השני". עוד נאמר בדיווח כי "ברקת יפרוש לזירה הארצית וליאון יתמודד על ראשות העיר".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "התקרבות לחרדים" לא שמעתי ולא ריאתי, אולי תספרו לי במה המשוקץ הזה התקרב לחרדים? חוץ מעוד ספין של קרויזר-אייזק הכל רשעות.

    ירושלמי |
    הגב