הדים רבים לערב השיווק לפרויקט הדירות לציבור החרדי

בפרויקט מוצעת יחידת קרקע בגבעת זאב ב-155 אלף שקלים * בערב האזינו עשרות המתעניינים להרצאות מקצועיות וקיימו פגישות עם אנשי המקצוע של הפרויקט

הצלחה רבה לערב שיווק לפרויקט 'כרמי הגבעה' של חברת אפיקים-רוזנטלר. הערב התקיים לאור העניין הרב בבשורת ההשקעה הבטוחה אותה מציעה חברת אפיקים-רוזנטלר המשווקת בשכונת גבעת זאב בירושלים יחידות קרקע המצויות לקראת הפשרה.
בערב שהתקיים בשבוע האחרון באולמי 'שתילי אריה' בירושלים קיבלו ציבור המשתתפים את מלוא המידע המקצועי על הפרויקט המתקדם.
בפני המשתתפים הופיעו מנכ"ל חברת אפיקים-רוזנטלר הרב יעקב רוזנטלר, הגב' נורית כהן ראש צוות התכנון, יעקב אלטרמן סמנ"כל שיווק, חברי מועצת גבעת זאב מיהדות התורה וש"ס הרב שלמה בריזל והרב יוסף מועלם ועו"ד ליאור פפיש ממשרדו של עו"ד יעקב וינרוט המלווה את הפרויקט.
את האירוע כיבד בהשתתפותו רבה הראשי של גבעת זאב הרב יוסף טולדנו.
בדברים שנשא הרב יעקב רוזנטלר מנכ"ל אפיקים-רוזנטלר הוא הציג את פרויקט 'כרמי הגבעה' וסקר את יתרונות הפרויקט ובהן ההון הראשוני הנמוך שנדרש "השקעה זו מתאימה למספר מטרות. בין למשפחות שמחתנות את ילדיהם ומבקשות לרכוש להם דירות, כמו גם לכאלה שמבקשים השקעה בטוחה ואטרקטיבית".
רוזנטלר ציין כי הקרקעות מצויות בהליך הפשרה מתקדם. "אנו עובדים יחד עם המועצה ואנו מאמינים שבתוך שנים בודדות כבר ניתן יהיה להתחיל לבנות".
חברי המועצה הציגו בפני המשתפים את התפתחות המגזר החרדי בגבעת זאב "כשליש מתושבי גבעת זאב כיום הינם חרדיים וזה רק הולך ועולה, נכנסות הרבה משפחות חדשות וזוגות צעירים אשר גילו את הפוטנציאל ורוצים עדיין לגור באזור קרוב לירושלים". אמרו.
באירוע נטלו חלק עשרות מתעניינים ובהם רוכשים שהבינו את כדאיות ההשקעה שמוצעת ע"י חברת מקצועית ואמינה אשר לה ניסיון של כשלושים שנה ואשר שיווקה ומכרה אלפי יחידות דיור לציבור החרדי.
לאחר סדרת ההרצאות וקבלת המידע, התרכזו עשרות המשתתפים בעמדות הדוכנים לישיבות מקצועיות ומפגשים מול נציגי החברה.
חברת אפיקים-רוזנטלר הוקמה לפני כ-30 שנה ועוסקת בשיווק ויזמות נדל"ן. לאחרונה נבחרה החברה לזרוע הביצועית של גופים חרדיים גדולים לפתרון מצוקת הדיור . עוד לפני כן צברה חברת אפיקים – רוזנטלר מוניטין רב בענף הנדל"ן והיזמות והיא נחשבת לגוף האמין והמוביל בתחומו.
הקרקע המוצעת בשכונת גבעת זאב בירושלים הינה בתהליך הפשרה מתקדם כאשר להערכת אנשי המקצוע בתוך כ-4 שנים כבר תופשר הקרקע לבניה.
במחיר אטרקטיבי במיוחד של 155 אלף שקלים מוצעת קרקע בגודל 100 מ"ר. הפרויקט מלווה ע"י משרד עו"ד המוביל של יעקב וינרוט וע"י משרד דביר-יחיעם אדריכלים שהינו משרד אדריכלים וותיק, אשר ביצע את מרבית העבודות ביישובים החרדיים ביתר עילית ומודיעין עילית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.