הדירה היוקרתית של העיתונאי החרדי • בקליינע

מרדכי בן דוד מפנה שלג; אברהם פריד ולאופר עובדים שוב ביחד; טוקר ואליטוב בברית של מוטי לביא והשדרן החרדי שנצפה מדבר בטלפון בנהיגה – 'בקליינע', החדשות הקטנות של השבוע

תשמעו סיפור: הוא עיתונאי חרדי מוכר, שהתקדם בסולם המדרגות, עד שביום מן הימים הצליח לרכוש דירה מרווחת ונאה בפרויקט היוקרתי "משכנות האומה" בירושלים. מיהו העיתונאי? לא נעשה לו עין הרע. רק נאחל שיהיה לו יישוב טוב.

עיריית ירושלים פרסמה בסוף השבוע סרטון הסברה על המצוקה התקציבית שנמצאת עיריית ירושלים. נציגי דגל התורה נעדרו כליל מהסרטון. ויש אומרים כי הרקע לכך, מאחר והם לא רצו להדליק את יו"ר וועדת כספים משה גפני שלא ממש "מת" על ברקת בלשון עדינה. כעת, לאחר הפרסומים השונים כי רוב חברי 'דגל התורה' יוחלפו לקראת הבחירות הבאות, כולם צועדים על ביצים ומשתדלים לא להרגיז את הבוס.

מאידך, מצד אגודת ישראל, נצפו בסרטון סגן ראש העיר יוסי דייטש (שהרים ידיים בקרב על הראשות?) ויעקב הלפרין. לעומת זאת במפלגת ש"ס, 4 מתוך 5 נציגים נטלו חלק. נעדר: חבר המועצה שמואל מרציאנו. נראה שדוברות עיריית ירושלים שומרת את הנציג הצרפתי לסרטון עבור דוברי צרפתית.

בעוד בירושלים מתבוססים בערימות הזבל והצחנה, הזמר מרדכי בן דוד נצפה כשהוא מפנה את השלג מפתח ביתו, בשכונת סיגייט בברוקלין.

וגם ליפא שמעלצר, פרסם השבוע תמונה, שאיך נקרא לה? אמנותית משהו.

אותו מרדכי בן דוד (מהאייטם הלפני הקודם) והכוכב זאבי פריד הגיעו לבקר חולה שמצבו החמיר, זאת למרות השלג בניו יורק. הם כמובן דאגו שלא להידבק.

ובאותה שעה, יובל סטופל, משה לאופר, ואברהם פריד – נצפו בחזרות למופע האסק הגדול שייערך השבוע. כזכור לכם, 'בקליינע' חשף כבר לפני כחודש כי שלושה מעבדים לפחות יהיו בהאסק – לאופר, סטופל וגם יואלי דיקמן, וגם שפריד יהיה השנה כוכב הערב. לאופר, אם תהיתם, ינצח על מחרוזת השירים הקצביים של פריד.

בעוד זמרי ארה"ב קופאים מקור, האסטרטג ירח טוקר נערך לסערה החורפית בישראל. הדובר של גפני העלה לטוויטר תיעוד מעוגת ה'טירמיסו' הביתית שהכין. האח מנחם טוקר שמתגורר מרחק של כמה עשרות מטרים מביתו (בהר שמואל), שיגר אולטימטום, וירח יצא מביתו וכיבד את האח הגדול בשאריות.

כבד את אחיך למען יאריכון ימיך…

העיתונאי מנחם קולדצקי ("אקטואליק") יצא השבוע יחד עם רעייתו לחופשה במלון כינר שבפאתי טבריה. משם, קולדצקי עשה את כל הדרך המפותלת עד להר חרמון בתנאי ראות קשים, ובדרך בכבישי הגולן הוא הבחין בזרימות בנחלים, ולא כמו "לייזר מהשבבאניקים" – נזהר לא להיכנס לשדות מוקשים.

וקצת לפני שהטמפרטורות החלו לצנוח, העיתונאי  ו"נסיעת המבחן" רונן גרוס (שעשה סערה השבוע עם הראיון הנוסע עם אלי ישי, יצא לטיול עם הכלב שלו.

שבוע סוער עבר בכנסת. את חלק מהעדכונים אתם יכולים לראות במדור "כנסת בקטנה", המדור החדש במגזין סופ"ש של 'אקטואליק'. אבל גם לנו יש מה להוסיף:

הכתב הפוליטי של אקטואליק, ישראל אוחיון שהוריד את המשקפיים, נצפה במסדרונות הכנסת לצד ארי קלמן מ"קו עיתונות".

אותו אוחיון, זכה לעידכון שוטף מחבר הכנסת מיכאל מלכיאלי. וזה ה"מם" פרי ידיו של ישראל קליין.

ואם כבר פוליטיקה, עיתונאים רבים שבעבר לא העזו לפצות פה בחריפות כנגד יו"ר ש"ס אריה דרעי. בשל חוסר רגישותו בפרשת גליק-אזולאי,  פתחו את חרצובות מקלדותיהם, בהם: יעקב ריבלין, יוסי אליטוב ועוד.

וזה חבר הכנסת אורי מקלב שבא לנחם את היועץ המשפטי לממשלה על מות אמו

ציקי פרנקל שפרש ממשרד הפרסום 'אפיקים', מונה השבוע לתפקיד מנהל תיקי לקוחות אסטרטגיים בעיתון 'המבשר'.

העיתונאי החרדי הוותיק דוד רוטנברג (דוד10), עבר בשבוע שעבר ניתוח להשבת השמיעה. השבוע (ראשון) עבר בדיקה בה התבשר על ידי רופאי בית החולים כי הניתוח עבר בהצלחה. הברנז'ה התרגשה לשמוע את הבשורה שזכתה למאות לייקים. ואפילו ראש הממשלה שמע על כך מרעייתו של רוטנברג, שרי רוט.

העיתונאי מנדי גרוזמן בישר השבוע בדף הפייסבוק שלו לעוקביו כי יגיש מהשבוע תכנית יומית לצד העיתונאי אלי ביתאן. אותו גרוזמן, הרים כוסית לכבוד ה"נובי גוד" יחד עם חברי התאגיד, וגם הגיע השבוע לראיון "סלפי" מיוחד על התכנית החדשה עם דב אייכלר, אצלנו ב'אקטואליק'.

העיתונאי ישראל כהן(כאחד האדם), עוזרו של גפני שלומי פולק, והעיתונאי איתי גדסי לקחו השבוע את השר לשעבר שי פירון לסיבוב בבני ברק.

רפי פרלשטיין, הכתב לענייני חרדים ועורך תוכנית הערב ברדיו גלי ישראל, עובר לרדיו "קול ברמה". פרלשטיין ישמש כעורך יומן הצהרים ב"קול ברמה". לעוקבים, פרלשטיין החל את דרכו ברשת המקומונים של "קו עיתונות", ולאחר מכן עבר לרדיו גלי ישראל.

ונתי עטר, שערך במשך 3 שנים את יומן הצהרים של "קול ברמה", ישודרג ויעבור לערוך את המהדורה המרכזית במקומו של אברהם רוזנשטיין שעבר לנהל את מחלקת היח"צ באפיקים.

רבנים, אישי ציבור ופוליטיקאים השתתפו השבוע בשמחת חתונת בתו של שר השיכון לשעבר וכמי שאוזכר להחליף את היו"ר בבוא העת – אריאל אטיאס.

מגיש הרדיו המיתולוגי ר' שמואל בן עטר נצפה ברמות כשהוא משוחח בטלפון בעת נהיגה. סתם סתם, שוטרים יקרים, הוא עצר בשביל לשוחח.

ומה עשה מומחה הכשרות הרב יוסף זריצקי אצל ישראל קליין, איש 'קול ברמה', בבית? מתברר כי הרב זריצקי הגיע להעניק הכשר לרעיה שמפורסמת במה שיוצא תחת ידיה, יסכה קליין.

ואם כבר 'קול ברמה', השדרן עמירם בן לולו, ירד את כל המדרגות מהרדיו בכדי לקנות מבחר מסטיקים בקיוסק שמתחת לתחנה.

משה ארבל, אחד מהאנשים הצמודים לשר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי, מוכיח את עצמו כאחד שיש לו כישורים נוספים, והשבוע נשא דברי תורה בסעודת מצווה בעיר פתח תקווה.

לאחר שבבחירות לרבנות בת ים הרב בניהו שמואלי תמך במועמד אחר, בבר מצוה לנכדו של הרב בניהו שמואלי, הגיע בכל זאת הגר"א בר שלום שליט"א, הרב הנבחר.

הזמיר אבי מילר זימר השבת בשבת גיבוש של איחוד הצלה אלעד.

ברכת מזל טוב לראש עיריית בי"ש הרב משה אבוטבול לרגל הולדת הנכד.

מזל טוב לשדרן מוטי לביא להולדת הבן. השבוע התקיימה שמחת הברית, בה שם השתתפו בכירי הברנז'ה, בהם מנחם טוקר, יוסי אליטוב, והשלישי שסבל לא מזמן מתחקיר מטריד ב'תאגיד כאן', המפיק דוד עזריאלי.

מזל טוב לכוכב הזמר המזרחי אליקם בוטה לרגל הכניסו את בנו בבריתו של אברהם אבינו.

ואין מצב בלי שבוע עם איזה אייטם מהרב בן ציון נורדמן מעסקני חדרה ומאנשי הרב גרוסמן, שאירס השבוע את בתו. אז נספר לכם שהשבוע שר החינוך לשעבר ומי שרואה את עצמו כמועמד לראשות הממשלה, גדעון סער, הגיע לביקור בבית הספר של נורדמן בחדרה.

ולסיום: המועמד לראשות העיר צפת, אליעזר לזר, נצפה השבוע בחגיגת פתיחת מכון הכושר החדש בעיר 'גולד ג'ים' של ידידו, איש העסקים החב"די שם טוב אליאס.

שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.