הרב יובל שרלו תוקף את מרן הגר"ע: "מלבין פנים ואומר לשון הרע על רב בישראל" – צפו

אחרי דברי מרן הגר"ע יוסף על הרב דוד סתיו, עליו אמר כי הוא "מסוכן ליהדות, מסוכן לרבנות ומסוכן לתורה", ואף הוסיף כי "משתמשים בשמו של הגר"ש עמאר כדי לבחור אדם רשע", בציבור הדתי לאומי מגיבים בזעם רב למשמע הדברים.

בראיון הבוקר לרזי ברקאי בגלי צה"ל, אמר ידידו של הרב סתיו, הרב יובל שרלו מפתח תקווה, מרבני צוהר, כי הדברים שאמר הגר"ע "מעורבים בפוליטיקה ובחשש לנכסים".

ברקאי דווקא התלהב מהדברים שאמר הגר"ע יוסף, ולאחר שהשמיע אותם אמר: "הוא ענק, הוא בשיא כוחו", הגיב, "וזאת למרות שאיבד את ההכרה רק לאחרונה".
הרב יובל שרלו מרבני צוהר, שעלה להגיב על דברי הגר"ע, הגיב ואמר: "מה יהיה ביום שאחרי? מה יחשבו על הרב, שיבינו שהקריטריון לרב הראשי צריך להיות רב שהחילונים שונאים אותו?".
שרלו הוסיף: "ומה עם דיני הלבנת פנים ולשון הרע על רב עיר בישראל?", שאל הרב שרלו.
"אני מעריך שיש ויכוח אמיתי מי ראוי להיות הרב הראשי, אך זה נשמע כהמשך לביטויי הרב כמו 'בית של גויים', על 'הבית היהודי'. הרב, לצערי הגדול, לא מפריד בין מעמדו התורני העצום לבין היותו איש פוליטי. זו פוליטיקה איומה של ערבוב שני דברים.
"המשהו האמיתי שיש פה, מעורב בפוליטיקה ובנכסים כאלה ואחרים, ואת המחיר הנורא משלם מעמד הרבנות".

צפו בקטע מהתכנית הבוקר בגלי צה"ל:

https://vimeo.com/68466351

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יובל שרלו המבולבל אולי ילך לך בלעשות סרטים לילדים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. אאאת מי זה מעניין אם שונאים את הרב . רב צריך להיות כמו שכתוב ולא תגורו מפני איש רב צריך לדאוג להלכה ולא להלהתחנף לחילונים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב