הדמוקרטים מחו – והתיישבו על הרצפה (וידאו)

בשעות הלילה התיישבו חברי קונגרס דמוקרטים התיישבו על רצפת הקונגרס וסירבו להתפנות עד שיעבור חוק שמונע מכירת נשק לכל דכפין. צפו { דרמה בקונגרס}

דרמה בקונגרס האמריקני:  בשעות הלילה התיישבו  חברי קונגרס דמוקרטים התיישבו על רצפת הקונגרס וסירבו להתפנות.

חברי הקונגרס הדמוקרטיים דרשו כי תתקיים הצבעה על הצעת חוק אשר מגביר את הפיקוח על מכירת כלי נשק לחשודים בפעילות טרור.צעות החוק הללו הופלו על ידי הדמוקרטים לפני מספר ימים.

 צפו באדיבות רשת

הדמוקרטים התאספו באחד מחדרי הדיונים בקונגרס וקראו לרפובליקנים לנקוט פעולה בעקבות הרצח ההמוני באורלנדו. קבוצת המוחים גדלה לכ-100 איש ו , בהם  אף היה המתמודד הדמוקרטי ברני סנדרס.

במהלך הלילה כובו מצלמות הטלוויזיה שמצלמות את הישיבות, אלא  שחברי הקונגרס  החלו לשדר את המתרחש בבית הנבחרים בשידור ישיר, דרך אמצעי השידור הישיר ברשתות החברתיות.

מנהיגת המיעוט בקונגרס ננסי פלוסי התחייבה שהדמוקרטים לא יעזבו את רצפת הקונגרס עד אשר דרישותיהם ייענו. "אנחנו נהיה פה כמה זמן שיידרש, כל יום", היא אמרה. "זהו רגע האמת". חבר הקונגרס ג'אן שאקווסקי מאילינוי הצהיר: "אני לא יודע כמה מאיתנו יישארו, אבל התוכנית שלי היא כזו: הבאתי שמיכה".

מנגד, תום קול הרפובליקני מאוקלהומה הסביר כי "זה לא תפקיד המיעוט להחליט אילו חוקים עולים להצבעה – אנחנו לא זכינו לעשות את זה כשאנחנו היינו המיעוט".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.