דמעות האלמנות במערת המכפלה

הערכות רבה לרגל "תפילת האלמנות" העוצמתית שתתקיים כמידי שנה, בעשי"ת, במערת המכפלה.

שוו בנפשכם, מאות אלמנות מתקבצות בימים מרוממים אלו, למקום קדוש כמערת המכפלה ונושאות יחד תפילה, האפשר לתאר את כוחה העצום של תחינתן?

ארגון "זה לזה" הפועל לרווחתן של אלפי אלמנות ויתומים, יקיים בעז"ה גם השנה בעשי"ת, (ז' תשרי), יום תפילה מרגש לאימהות הארגון, במערת המכפלה שבחברון.

את היום תפתחנה האימהות בקברי האבות. שם, עמוסות ודוויות בדמעות שרק מחכות להזדמנות לפרוץ החוצה, תזעקנה על צרותיהן, תשאנה תחינה על יתומיהן ותעתרנה על הכלל ועל הפרט הזקוקים לישועה.

על המדרגה השביעית והמקודשת, תבקשנה על כאבי עם ישראל ותזכרנה אישית, כל אחת מהן, את שמות תורמי "זה לזה", שבזכותם מתאפשרת פעילות הארגון לאורך השנה, לישועה ולשנה טובה.

לאחר התפילה המרגשת תתכנסנה הנשים באולם כנסים סמוך, שם תשמענה דברי חיזוק ועידוד מהרבנית רוטנברג תחי', המלווה אותן כל השנה ברגעי כאב ובעתות שמחה.

בסוף היום ספוג הדמעות הן תחזורנה למשפחתן בידיעה שהן לא לבד. מלאות תפילה וחיזוק תשובנה לילדיהן, טעונות בכוחות וכלים חשובים שיעזרו להן להיכנס לימי החגים, מלאי ההתמודדויות, עם כאב וחוסר, אך גם עם תקווה גדולה.

"נשים אלמנות, שדמעתן מצויה, תפילתן עולה ראשונה למלכות ואין כוח בעולם שיכול לה". אומר מרן שר התורה, הגאון ר' קנייבסקי שליט"א.

בשנים הקודמות הגיעו למשרדי "זה לזה" סיפורי ישועות מרטיטים של אנשים רבים שזכו לזיווג. אמהות שזכו להיפקד, ניסים גדולים שהתרחשו והכל בזכות תרומתם לארגון והזכרתם בתפילת האלמנות, על סגולותיה הנפלאות.

וכמידי שנה, גם השנה יוכלו יהודים טובים לקחת חלק ולעמוד מאחורי המשפחה הענקית שאין דומה לה, לזכות ששמם יינשא על דל שפתי הנשים הצדקניות ולקנות לקראת ימי הדין זכויות מרקיעות שחקים.
unnamed

מי לא ינצל את הזדמנות חייו לזכות להיות בין השותפים בתפלה הקדושה והנדירה, תפילת האלמנות !?
למוקד התרומות של "זה לזה" חייגו 1800-800-444.
===========================================================
בימים אלו שוקדים ב"זה לזה" על הפקת שמחות בית השואבה המסורתיות, בהשתתפותם של גדולי ישראל, רבנים, אדמו"רים וראשי ישיבות. האירועים המתקיימים מידי שנה כמיטב המסורת, מעוררים ציפייה רבה בקרב ילדי וילדות הארגון ובני משפחותיהם בשל השמחה הרבה והתכנים המרתקים. את חגיגות החג תלווה מקהלת "מלכות" הידועה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.