הדרישה של ראש הישיבה מהצלם: "תמחק את תמונות הזוג!"

כבר שנים שבשוק צלמי החתונות מבצעים גם "צילומי לילה" לזוגות זמן קצר לאחר החתונה, במקומות כמו יפו, אלא שדרישה שקיבל השבוע צלם ידוע – הדהימה אותו

הצלם אלי רביבו מוכר בשוק החתונות החרדיות בדרום, ולא רק, והוא בעל חברת "לייזר צילומים". אלא שדרישה שקיבל השבוע מראש ישיבה ידוע שאת תלמידו צילם בחתונה לאחרונה, הדהימה אותו.

הלילה פרסם רביבו את הסיפור המוזר: "השבוע צילמתי חתונה של זוג מיוחד, הכלה מסמינר טוב והחתן מישיבה מוכרת ומוערכת. בסוף החתונה יצאנו לצילומי לילה. לצילומים הצטרף חבר טוב של החתן, שכמובן, היה איתנו במהלך היום והלילה. סיימנו להצטלם וכל אחד הלך לדרכו.

"חבר החתן החליט לספר לחבר אחר על התמונות ועל צילומי הלילה של החתן והכלה… מפה לשם, הדבר התגלגל והגיע לאוזני ראש הישיבה שהחליט שהמושג "צילומי לילה" ואופי התמונות הזוגיות אינם לרוח הישיבה…

"לתדהמתי אני מקבל שיחת טלפון, ועל הקו נמצא משת"פ של ראש הישיבה של אותו החתן מצילומי הלילה, וכך הוא אמר לי: 'שמענו על הצילומים של הבחור x. לא מקובל על ראש הישיבה התמונות, ואני מבקש ממך למחוק את התמונות ולא להעביר אותן לזוג… במידה ולא תעשה זאת, נדאג שהבחורים מהישיבה שלנו, לא ישכרו את שירותיך כצלם בישיבה'.

רביבו הוסיף: "זה הזכיר לי, שבתחילת דרכי, הייתי מצלם למפלגה מסויימת באשדוד וקיבלתי הצעה ממפלגה מתחרה לצלם להם ובתנאי שלא אצלם למפלגה המתחרה. החלטתי אז הייתה ברורה, שאני כצלם, איני נכנע לאיום אלא ממשיך את עבודתי כצלם.

"גם בסיפור של השבוע, החלטתי שאני לא נכנע ללחץ של אף אחד והולך עם הזוג ורצונותיו, ועל כן, אם כל הכבוד שיש לי כלפיי הישיבה, החלטתי להעביר את התמונות לזוג, כפי שסוכם מראש".

האם מדובר בהחמרה חדשה בעולם הישיבות? ימים יגידו.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הייתי יכול לענות

  מהתמונות היו אצל הזוג
  על הבוקר
  עוד לפני הטלפון של ראש הישיבה

  ואיך אני יכול לדעת שזה לא מתחזה
  והראש ישיבה כלל לא ביקש זאת

  דודי |
  הגב