קרב יריות בבית הקפה – יש נפגעים

משבר בני הערובה המוחזקים בידי פעיל ג'יהאד חמוש בבית קפה בעיר סידני באוסטרליה: בחלוף כ-11 שעות מאז החלה הדרמה פרטים רבים עדיין נותרו בערפל. מפכ"ל המשטרה מבהיר: "אנחנו בקשר עם החוטף ופועלים למצוא פתרון".

המשטרה באוסטרליה דיווחה בשעה האחרונה כי היא יודעת את שמו של החוטף, אך נמנעת מלפרסם את זהותו. "אנו יודעים בדיוק מי זה ובודקים את הרקע שלו כדי לברר האם עבר הכשרה במחנה טרור", אמר גורם משטרתי.

מפכ"ל המשטרה של מדינת ניו סאות' ווילס, שבה נמצאת העיר סידני, אנדרו סקיפיון,  אמר  בתדרך לעיתונאים כי "המטרה היחידה שלנו היא לשחרר את בני הערובה בבטחה – זאת העדיפות הראשונה וזה לא ישתנה".

"יש כוחות גדולים שנמצאים מסביב לבית הקפה והם בקשר עם החוטף", הוסיף הקצין הבכיר. "אנו פועלים לפתור במהרה את המשבר. יש עוד עבודה רבה בשעות הקרובות". לדבריו, אחד העובדים בבית הקפה כיבה את האורות הזמן שבחוץ גם יורד החושך – לא ברור עדיין למה.

הוא שלח מסר למשפחות בני הערובה: "לכל אלו שיש להם אהובים בבית הקפה, תהיו בטוחים שאנו עושים הכל כדי לשחררם. שלומם של החטופים נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנחנו נזהרים לא לעשות משהו שיסכן אותם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. I wonder- How can it be considered to be a KOSHER cafe when it has X-mas greetings/decorations in the window???

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב