הדרמה בדקה ה- 90: ברגר יצא – גוטרמן נכנס – הרשימות הוגשו – מי הודח ומי הוצנח – צפו בתמונות

 

במודיעין עילית שררה אי וודאות גדולה לגבי הבחירות. בעיר החרדית השלישית בגדולה לא התקיימו מעולם בחירות, ועתה היה נדמה כי כמו תמיד ברגע האחרון ראש העיר יעקב גוטרמן יצליח לסגור קצוות עם כל הרשימות ובכך ימנע בחירות.

בשעה 8:00 בערב יצאו אנשי רשימת בני תורה ובראשם המעומד לראשות העיר העסקן ר' אבי ברגר ממתחם הביטחון, ברגר יצא שחיוך נסוך על שפתיו. בין לבין הוא מקבל טלפונים מגוטרמן שניסה להניע אותו מהמהלך, " מה לא הציעו לנו" , הוא סיפר, "אבל אנחנו לא כגנבים בלילה, קיבלנו  תמיכה מר' שמואל אנו הולכים עד הסוף" .

לאחר מכן, הגיע ראש העיר יעקב גוטרמן למתחם,  גוטרמן הבין כי הפעם זה סופי, הרים ידיים – ונכנס להגיש את הרשימה המליאה.

חברי המועצה עמדו בתווך שהם לחוצים, אט אט  החלו לצאת ההדלפות, חלק מהנציגים יצאו אבלים וחפוי ראש – אחרים יצאו שפניהם קורנות מאושר.

לאחר מכן הגיע נתן רוזנבלט נציג רשימת הכלל החסידים, רוזנבלט ירד למחתרת לאחר שהגיש את הרשימה, בתום המועד, הוא חזר למתחם עם חיוך של מליון דולר ואמר לחברים:  " עשינו את זה – השנה הולכים לבחירות".

במודיעין עילית מדברים על קרב ראש בראש של ברגר מול גוטרמן,"שום דבר לא סגור, גוטרמן יצטרך להזיע  בשביל לכבוש את ראשות העיר", אומרים עסקנים יודעי דבר.

והיה גם את הרב החשוב מאשדוד, דרעי הצניח מאשדוד רב שאינו בקי ברזי העיר הליטאית, לכם נותר אלא לצפות בתמונות ולכסוס ציפורנים עד הרגע האחרון.

ברגר יוצאSAM_0205

 

SAM_0210 SAM_0211 SAM_0212 SAM_0213 SAM_0214 SAM_0215 SAM_0216 SAM_0217 SAM_0218 SAM_0219

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.