דרמה: אורלי לוי פורשת מישראל ביתנו

אורלי לוי-אבקסיס הודיעה הערב (חמישי) כי היא פורשת ממפלגת "ישראל ביתנו" ולא מצטרפת למהלך החבירה לקואליציה. זאת, מכיוון שלדבריה התחום החברתי לא קודם בהסכם המתגבש בין נתניהו לליברמן לכניסת המפלגה לקואליציה. {מכה לליברמן}

אורלי לוי-אבקסיס הודיעה הערב (חמישי) כי היא פורשת ממפלגת "ישראל ביתנו" ולא מצטרפת למהלך החבירה לקואליציה. זאת, מכיוון שלדבריה התחום החברתי לא קודם בהסכם המתגבש בין נתניהו לליברמן לכניסת המפלגה לקואליציה.

"החלטתי שלא לקחת חלק במהלך הפוליטי הנוכחי, ונוכח הסיטואציה שנוצרה אני מודיעה על סיום דרכי ב'ישראל ביתנו'. אני עושה זאת בראש מורם ומתוך ידיעה והכרה שהמהלך אותו אני נוקטת עלול להוות לי למכשול בפעילותי הפרלמנטרית", מסרה לוי אבקסיס.

ח"כ לוי אבקסיס היא אחותו של סגן שר הבינוי ז'קי לוי (הליכוד) ובתו של השר לשעבר דוד לוי. בעמוד הפייסבוק שלה הסבירה את המהלך הדרמטי בו נקטה. "לצערי ההזדמנות שנקרתה כעת בפנינו כמפלגה העומדת לכניסה לממשלה, לא נוצלה בתחום החברתי בשום דרך.

"הנושאים והסוגיות שבגינם בחרתי לעסוק מלכתחילה בפעילות ציבורית ולמען הציבור, הופקרו לחלוטין ושוב נותרו בצד חרף עמדותיי הברורות לפיהן פעלתי ואותן העליתי בפעילותי הפרלמנטרית והמפלגתית", כתבה.

סיעת ישראל ביתנו הגיבה היום (חמישי) לפרישתה של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס מן הסיעה. בהודעת הסיעה נמסר כי "הופתענו לשמוע על צעדה של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס. ישראל ביתנו צפויה להשיג במשא ומתן המתנהל כעת הישגים משמעותיים מאד בתחום החברתי וצר לנו שח"כ לוי לא תהיה חלק מהם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.