"הדר נפל" צפו ברגע ההכרזה (וידאו)

בשעה שמאות בני אדם עמדו מחוץ לבית הוריו, הודיע דובר המשפחה על פטירתו של הדר גולדין – צפו בהכרזה

סוף עצוב: צה"ל הכריז על מותו של סג"מ הדר גולדין, שתחילה הוגדר כנעדר לאחר שמטען חבלה הופעל לעבר כוח צה"ל, בשעה שעסק בנטרול מנהרת טרור ברפיח. לאחר מותו הועלה גולדין לדרגת סגן.

וידיאו באדיבות רשת

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, ראש אגף כוח האדם בצה"ל האלופה אורנה ברביבאי והרב הצבאי הראשי תא"ל רפי פרץ, הגיעו במוצאי שבת לבית משפחת גולדין בכפר סבא ובישרו להם כי אתמול (שבת) בשעה 23:25 קבע הרב הצבאי הראשי, אשר עמד בראש בית דין מיוחד שהוקם, את מותו של בנם, לוחם ומפקד בחטיבת "גבעתי".

לאחר קבלת ההודעה הקשה מסר דובר מטעם משפחת גולדין כי "בני המשפחה מקבלים בצער רב את קביעת צה"ל כי הדר נפל בעת הלחימה ברפיח. המשפחה מודה לכל עם ישראל על התמיכה ומודיעה כי מועד הלוויה יפורסם בהמשך. המשפחה מבקשת מכל מי שיכול להגיע וללוות את הדר הגיבור בדרכו האחרונה".

ההודעה על מותו של סגן גולדין התקבלה בשעה שמאות בני אדם עמדו מחוץ לבית הוריו, לאחר שבמוצאי שבת התקיימה במקום עצרת תמיכה, במהלכה כינסו בני משפחת גולדין מסיבת עיתונאים ובה קראו בדמעות להשיב את בנם הביתה. בני המשפחה דחו את הדיווחים על הוצאת חלק מכוחות צה"ל מרצועת עזה. "אני לא מעלה בדעתי שצה"ל יפקיר לוחם שלו", אמר ד"ר שמחה גולדין, אביו של הדר.

גם אמו של הדר, חדווה, פנתה ישירות למקבלי ההחלטות בדרישה להפעיל כל מאמץ על מנת להשיב את הבן. "אני דורשת ממדינת ישראל שלא תעזוב את עזה עד שתחזיר את הילד שלי הביתה", אמרה. "הדר הוא החיוך שלנו, הוא ילד שרואה את הטוב בכל דבר. גידלנו ארבעה ילדים לתפארת מדינת ישראל, סולם הערכים שלנו מאוד גבוה מבחינת הנאמנות למדינה, ציונות, אחווה. כולם קצינים בצה"ל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.