הדתה או חוסר ידע? כש"דה מרקר" נטפלים ליהדות

לקוחות שהגיעו לסניף שופרסל דיל, שנמצא בקניון עזריאלי בתל אביב, הופתעו לגלות במאפייה של הסופרמרקט שלט המורה להם לא לצרוך את המוצרים החלביים הנמכרים במקום בארוחה בשרית. כתבת דה מרקר החליטה לתפוס טרמפ

בחודשים האחרונים התקשורת החילונית מנסה לפמפם את נושא ההדתה, וזאת בניסיון להטיל אימה על הקוראים החילוניים כי הדתיים בחסות הממשלה הימנית מנסים להטמיע במערכות החינוך את ערכי היהדות.

תחת הכותרת "הדתה בסופר סל", בחרו באתר "דה מרקר" להבליט את עניין ההדתה. בגוף הידיעה דווח – כי במאפיה של שופרסל דיל בת"א הוצב שלט מאיר עיניים האוסר לאכול מאפים חלביים הנמכרים בסניף בסעודה בשרית.

לקוחות שהגיעו לסניף שופרסל דיל, שנמצא בקניון עזריאלי בתל אביב, הופתעו לגלות במאפייה של הסופרמרקט שלט המורה להם לא לצרוך את המוצרים החלביים הנמכרים במקום בארוחה בשרית. על השלט, שהודפס תחת הלוגו של שופרסל דיל, נכתב: "הנאפה בקונדיטוריה במקום – עוגות, עוגיות ובורקס למיניהם הנם בחזקת חלבי. אין לאוכלם בסעודה בשרית", לשון הידיעה בדה מרקר.

משגיח כשרות של אחד מרשתות הסופרים הגדולים בישראל אומר ל"אקטואליק" כי דה מרקר בחרו להסית על גבו השפוף של הציבור החרדי. הרי בכל רשת שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה הדתיים יש שלט שמאיר את פניהם של הלקוחות. ואף אחד לא חושב שמדובר בכפייה. דה מרקר מנסים לתת מצג שווא לקוראים החילונים כביכול יש הדתה במדינה.

ברשת שופרסל אמרו לדה מרקר כי מדובר בהחלטה מקומית שאינה מלמדת על מדיניות הרשת. משופרסל נמסר ש"מדובר ביוזמה פרטית של מישהו בסניף על דעת עצמו. הכל ירד באופן מיידי. אנחנו מודים על הפנייה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.