הדתיים מגיעים לקריית גת

חברת באמונה תתמודד על מכרז בשכונת כרמי גת לבנייה של מאות דירות שישווקו לבני הציבור הדתי. ישראל זעירא מנכל חברת באמונה: נעתיק את מודל חריש

חברת הנדל"ן באמונה מארגנת קבוצת רכישה לציבור הדתי שתתמודד במכרז רשות מקרקעי ישראל לבניית מאות דירות בשכונת כרמי גת בקרית גת. המהלך נעשה על רקע עשרות פניות שנעשו בחודש האחרון מצד רוכשים פוטנציאלים, בני הציבור הדתי, לחברת באמונה לרכוש דירה בשכונה המתפתחת.

בשכונת כרמי גת פוטנציאל לבנייה של כ-7,500 דירות. בצנרת השיווקים של רשות מקרקעי ישראל מוצעים לשיווק שלושה מכרזים לבניה של כ-2000 דירות בקרית גת. מכרזים לבניה של למעלה מ-1,600 דירות בשכונת כרמי גת ייסגרו לקראת סוף חודש אפריל.

במכרז האחרון שהוציאה רשות מקרקעי ישראל לבנייה של כ-1500 דירות בכרמי גת זכו שלוש חברות נדל"ן שרכשו את הקרקעות לפי מחיר של כ-194 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור. שלושה חודשים בלבד לאחר פרסום תוצאות המכרז הדירות במקום משווקות במחיר התחלתי של 850-900 אלף שקל. חברת באמונה המגבשת קבוצת רכישה מציעה כיום דירות ארבעה חדרים במחיר שנע בין 790-850 אלף שקל בלבד. יחידות הדיור יותאמו באופן בלעדי לציבור הדתי ויכללו מרפסות סוכה ומעליות שבת.

"זו הזדמנות לציבור הדתי ליהנות ממגורים בשכונה חדשה ומתפתחת ורכישת דירה במחיר אטרקטיבי", מסביר מנכ"ל חברת באמונה ישראל זעירא המארגן את קבוצת הרכישה. "אין היום תושב בישראל שבמקש לעשות השקעה טובה ולא שמע על העיר חריש. חברי קבוצות רכישה שנכנסו לחריש לפני כשנתיים רושמים היום רווח של 20%. גם שכונת כרמי גת בקריית גת הולכת למגמה דומה. פיתוח השכונה ומיקומה 35 דקות בלבד מתל אביב ודקות ספורות מכביש 6,מעמידים לה יתרונות רבים, והיא תהפוך למטרופולין דרומי של תל אביב. כבר היום משווקים בשכונה דירות בכ-900 אלף שקל. חברות אחרות שקנו במקום טרם החלו את שיווק הדירות, כך שבהערכה גסה מחירי הדירות בשכונה יעברו את קו מיליון השקל".

שכונת כרמי גת ממוקמת סמוך לכביש 6, 35 דקות מתל אביב. הפרויקט הענק הוא השני המשווק ומוקם בישראל (אחרי ראש העין) במודל של הסכם גג. משמעותו: הבטחה ממשלתית להשקעה בתחום הפיתוח הישובי והכנת כל התשתיות להקמת עד השכונה כולל מוסדות חינוך, מבני ציבור, פארקים ומחלפי תעבודה חדשים.

העיר קרית גת שופעת מוסדות חינוך והיא נמצאת בין עשרות הרשויות המקומיות מבחינת השקעה ממוצעת בתלמיד. בעיר 20 גנים, מתוכם 9 תורניים, 3 בתי ספר ממ"ד יסודיים, תיכון דתי, שתי אולפנות ושתי ישיבות הסדר. גם מבחינת תעסוקה העיר קרית גת הולכת ומתפתחת. כיום מועסקים בחברת ההי-טק אינטל הממוקמת בעיר 4,000 עובדים. עוד אלפיים עובדים צפויים להיקלט בחברת ההיי-טק עם התרחבותה באזור התעשייה קריית גת. לפי נתונים, אלפיים איש נוספים מועסקים במפעלי היי-טק בסמוך.

"אנחנו מציעים דירות במחיר זול יותר", ממשיך זעירא. "קבוצות הרכישה בניהול חברת באמונה כבר הוכיחו את עצמן. אלפי חברי קבוצות רכישה שרכשו דירות בחריש ובאריאל תחת ניהולנו רושמים היום רווח נאה של כ-20%. ניהול נכון של קבוצת רכישה מוביל אותה לסיכונים נמוכים ורווחים לא מעטים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.