ההברזה של השוונצעס • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': מי לוחץ על אשתו של פינדרוס? שבוע השמחות של קול ברמה, הכתב שנסע למוסקבה, ומלכיאלי עושה בייבי סיטר

שבוע עמוס בשמחות וספינים עבר השבוע על הברנז'ה/ בקליינע שדילג מחתונה לשבע ברכות, חזר באמצע הלילה חצי מסטול, בכדי לכתוב לכם את החדשות הקטנות שיעשו לכם את השבוע שלפני הסליחות.

אשתו של יצחק פינדרוס מקבלת יותר ויותר הודעות מגורמים בדגל התורה שלוחצים עליה ללחוץ על בעלה להעתיק את כתובת מגוריהם לעיר אלעד. בעלה, סגן ראש העיר בירושלים שמחבב את המרפסת המפורסמת בעיר העתיקה, עדיין מתעקש לנשום את האוויר הצח של עיר הקודש. בקליינע מהמר כי יד האשה תהיה על העליונה.

ואם כבר פינדרוס, א"א שלא לקנח בתמונה משמחת החתונה לבנו של כוכב השבוע פינדרוס שנערכה בירושלים, כמובן. כאן בתמונה עם הג'וקרים משה ליאון ואלי פלאי.

והנה המועמד משה ליאון, מגיע לזכות בעוד חמשה קולות

ועם כל הכבוד לפינדרוס, ויש כבוד, שבוע השמחות היה של קול ברמה: שדרי ועובדי התחנה נאלצו השבוע להקדיש את מיטב שעות הערב בכדי להשתתף בשמחות של בעלי ועובדי התחנה שהתרכזו לאמצע אלול.

ראשית, נתכבד בברכת מזל טוב לצבי עמר, הנגיד ואיש העסקים, נשיא קהילת יהודי צרפת והבעלים של ״קול ברמה״ שחיתן את בנו בשעטו״מ. החתונה נערכה ברוב פאר והדר בחוות רונית, לשם הגיעו כאלף משתתפים בהם ידידים רבים ממשפחות האצולה הצרפתיות שחגגו עד השעות הקטנות של הלילה את שמחת איש העסקים. בקלינע מציג לכם גלריית תמונות מהאירוע המלוטש.

ביום ראשון השתתפו עובדי התחנה בשמחת החתונה לבנו של עמי מימון שהתקיימה באולמי עדייה ביבנה. בקליינע שנסע 25 קילומטרים עד אולם האירועים, התיישב לצדם של מני חדד ואבי בלומנטל, ושמע על התקדמות הקמפיין של לוחמי הגרילה יחד עם מועמד תנועת יחד בבני ברק.

 

למחרת, כשוך המשתה, התקיים שמחת השבע ברכות לבנו של עמי מימון בהשתתפות עובדי הרדיו ובראשם הבעלים הנגיד ואיש העסקים ר׳ צבי עמאר ומנכל התחנה עו״ד אריאל דרעי. בשמחה השתתפו הבעלים של קול ברמה צבי עמאר שהגיע למרות קוצר הזמן עקב השמחה השרויה בביתו אף הוא עם חתונת בנו. צבי התקבל באהבה רבה ע״י העובדים, "שרואים בו יותר מסתם בעלים של התחנה", כדברי אחד הבכירים.

למחרת, רביעי, השתתפו עובדי קול ברמה בבר מצווה לבנו של ניר קפטן, איש התחנה. רונן גרוס פגש שם את אחיו של ניר קפטן – משה קפטן אשר הפיק מספר רב של תכניות בידור בטלויזיה וכיום מנהל את ״הבימה״ ומי שעומד להפיק את האירוויזיון כאן בארץ. קפטן וגרוס שירתו יחדיו בלהקת הרבנות הצבאית.

 

ואותו דמויות, פחות או יותר, בחיזוק מנחם טוקר, השתתפו בצהרי שישי בשמחת בר המצווה לבן הנגיד אבי רוזנווסר באחד האולמות היותר יוקרתיים בתלפיות ירושלים. על המוזיקה: עמירן דביר וישי לפידות. ההפקה של כפלין.

ואם חשבתם שזה נגמר: רבה של ירושלים והראשל"צ הגרש"מ עמאר שליט"א, השתתף השבת בשבת שבע ברכות לבנו של הנגיד צבי עמאר נשיא הקהילה היהודית בעיר מרסיי, צרפת, ובעלי רדיו קול ברמה שנערך ברוב פאר והדר במלון וולדורף אסטוריה בירושלים.

בשבת השתתפו בין היתר, יו"ר יחד אלי ישי הגאון הרב צמח מאזוז, הרב רפאל כהן, הנגיד משה חדיף, אריאל דרעי מנכ"ל רדיו קול ברמה, בני משפחה, וידידי המשפחה.

ומחר, תתקיים שמחת השבע ברכות לבנו של הנגיד צבי עמר וטקס הרמת כוסית לשנה החדשה בהשתתפות כל עובדי התחנה ובני משפחותיהם.

והנה בקליינע מפנק את קוראיו בכמה אייטמים באווירת חודש אלול:

הזמר אריק דביר נצפה כותב אות בספר תורה שיוכנס ברוב עם לבית כנסת.

אל רחבת הכותל בליל שישי, הגיע השבוע האח הקטן לבית משפחת ביכלר, מוישי, להעתיר בתפילה לרגל יום ההולדת ה-28. מזל טוב.

והצלם הבליין שלומי כהן שחורש את העולם לאורכו ולרחבו, עצר מלכת, והגיע למעונו של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א בכדי להתברך. ואם שאלתם במשמרת של מי זה היה, התשובה היא: במשמרתו של ידיד דרעי – הנכד יענקי קניבסקי.

 

וכאן, הוא נראה יוצא מעוד אירוע, כשעל הדרך הוא פוגש את יעקב גרודקה הנהג, לצדו של שלמה קוק, מבקהילה.

 

נפתלי טרבלסי, כתב אקטואליק ואיש הציבור בטבריה תפס במסעדת לגונה בטבריה את אלי ישי וקלמן ליבסקינד.

איש התקשורת מני גירא שורץ מונה ליועץ התקשורת ודוברו האישי של המועמד לראשות העיר ירושלים, יוסי דייטש. בפלג הירושלמי מיהרו להפיץ פשקוויל כנגד גירא.

לאחר ששבה בשבוע האחרון מהופעה עם ענק הזמר אברהם פריד, מקהלת 'יחד' חזרה לעיירת הנופש שבשוויץ ומסכמת שבת נוספת באוירה מרוממת, והפעם עם החזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט.

ליל שישי האחרון, איש המוזיקה וההפקה דוד קליגר מופיע יחד עם אישתו במסעדת הבוטיק ׳טרקלין׳ בבני ברק. כשהוא מגיע מתברר לו שיש שם גם שמחת שבע ברכות. עדי ראיה מספרים שקליגר בקושי סיים לאכול, פתאום בעל השמחה קולט אותו מרחוק. "היי קליגר, איפה הקלרינט?" מפה לשם הוא לקח אותו הביתה להביא את הקלרינט. תכל'ס היה שמח והיה מאוד מאוד טעים ומומלץ, מסכם שליח בקליינע למקום.

ובליל שישי האחרון, מיד אחרי חתונת פינדרוס, נצפו יחדיו חבר מועצת העיר אריה קינג ואיש היח"צ יחיאל אברהם בצולנט של דביר במרכז ירושלים.

ושמחה אברהמס, העוזר לעניני פניות ציבור לציבור האמריקאי של חבר המועצה אברהם בצלאל מש"ס, נצפה השבוע בקומה 6 כשהקסדה לראשו. אברהמ'ס ככל הנראה מיהר לביתו כך שאת הקסדה חבש כבר ביציאה מאולם המועצה.

ליל שישי, ברכפלד. יצחק פלדמן (בקהילה) כבר ארז מזוודות, אך לא שכח לאכול צ'ולנט עם בקליינע לפני הטיסה לערבות רוסיה. פלדמן שנגמל מסיגריות קינח בגלידה עסיסית. התמכרות חדשה?

מזל טוב לאיש העסקים הברכפלדאי חיים ברויאר, בעלי מכון 'מדיקל', שבירמץ את בנו באולמי נוף עילית בברכפלד. בקליינע שהגיע לאולם רק לאחר שסיים את משמרת עבודתו, שמע מאחד האורים ותומים באולם כי להקת השוונעצס הבריזו לבעל השמחה 24 שעות לפני תחילת האירוע לאחר שנודע להם כי מורם ורבם האדמו"ר ממרכז חסידי ויז'ניץ מגיע לישראל. ברגע האחרון, תושב מקומי עם קול ערב במיוחד נמצא פנוי והגיע לשמח את הנגיד.


מזל טוב לח"כ מיכאל מלכיאלי לרגל הולדת הבת. מלכיאלי תועד על ידי שליח בקליינע כשהוא עושה בייבי סיטר.

מוטי כהן (מעדני זהבה) שמכונה ״השריף״ של ב״ב נצפה בטיול בג’יפ השחור.

העיתונאי ישראל כהן ממשיך לחרוך את האולפנים. בתמונה הוא בעימות ב'רשת' שנסוב על סערת גשר יהודית עם ח״כ תמר זנדברג ממר״צ.

במוצאי השבת האחרונה התקיימה פגישה ליד הכותל המערבי בין משה שלזינגר ממכבי, לבין הרב יצחק גולדקנופף ועוד אישיות בכירה מגור. השלושה שוחחו פוליטיקה על קופות החולים ועל כך שגולדקנופף חושש לסגור את מכבי שמצליחה בירושלים, בגלל איומים של מאוחדת.

במעמד פתיחת שנת הלימודים בהר נוף, בו השתתפו שר החינוך והשר דרעי. תועד איש התקשורת ידידיה מאיר מצלם בתוככי בית הספר בו לומד בנו.

ובשבוע האחרון, עם תום פתיחת שנה"ל במסגרת מוסדות החינוך החרדים, וכחלק מפתיחת ובניית עשרות כיתות חדשות בתלמודי התורה הירושלמים בפעילות אביהם של תלמידי ירושלים צביקה כהן, הגיע אותו כהן לחנוך את הכיתות החדשות שנבנו בסיועו במוסדות נחמת ציון של חסידי ברסלב בירושלים – ומי שנצפה לצידו הוא האיש הכל יכול בקהילת שובו בנים והמנווט מלמעלה בני מחלב.

חמישי, דינר של עזר מציון בדימול. בחלק האמנותי יואלי דיקמן ושולם למר, שניגש לבקש ברכה מהגר"ח קנייבסקי.

שבוע טוב!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין שמחה במעונו

    איך הרב עמאר מברך ברכות שבע ברכות בארוע מעורב כשלידו יושבת אשה???

    אבו עמר |
    הגב