"ההדלפות הפכו לצונמי": נתניהו תקף את אלשיך וספג מתקפה

בעקבות הפרסום בערוץ 2 הערב על כך שראש הממשלה ייחקר בימים הקרובים, ראש הממשלה יוצא למתקפה חסרת תקדים על המפכ"ל אלשיך בגין ההדלפות. לפיד ברק ובוזי' תוקפים את נתניהו

בעקבות הפרסום בערוץ 2 הערב על כך שראש הממשלה ייחקר בימים הקרובים, ראש הממשלה יוצא למתקפה חסרת תקדים על המפכ"ל אלשיך בגין ההדלפות.

״כשהמפכ״ל אלשיך נכנס לתפקידו", כותב נתניהו בדף הפייסבוק שלו, "הוא קיבל שתי החלטות חשובות: שלא יהיו יותר הדלפות מהחקירות ולא יהיו יותר המלצות של המשטרה".

לדברי ראש הממשלה, "מאז שהיועץ הפוליטי ליאור חורב מונה ליועץ חיצוני של המשטרה בעלות של מיליונים על חשבון משלם המיסים וללא מכרז, ההדלפות הלא חוקיות הפכו לצונמי, וההחלטה להימנע מהמלצות נעלמה כלא היתה.

"הציבור כבר מזמן הבין שיש כאן מסע ציד תקשורתי שקוף נגד ראש הממשלה נתניהו. כפי שקרה תמיד בעבר גם הפעם כל הטענות נגד ראש הממשלה יתבררו כמופרכות, ולכן לא יהיה כלום״, סיכם ראש הממשלה.

ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, בתגובה לדבריו של רה"מ כנגד מפכ"ל המשטרה: ‏"מה שהחל באמנים, עיתונאים ושופטים, כעת מגיע לשוטרים. שיסוי, הסתה ופילוג למען האינטרס האישי בכל מחיר, גם במחיר אחדות העם ופגיעה בסמלי החוק והשלטון."

יאיר לפיד אף הוא תקף את נניהו: ״‏זה שפל חדש בניסיון לאיים על שלטון החוק במדינה״. אהוד ברק הגיב בטוויטר: ״‏נתניהו בדרכו מטה, מוכן לשרוף בדרך את המדינה״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.