"ההודאה הוצאה ממנה בכפיה ובאיומים"(הקלטה)

עורך דינה של המטפלת החשודה בגרימת חבלה חמורה הודף את הטענות נגדה. בתוך כך, מוסיף היות קשה מצבו של הפעוט {גירסת המטפלת}

החשד לגרימת חבלה חמורה לפעוט כבן 4 חודשים בגן בפתח תקוה: עורך דינה של המטפלת החשודה בגרימת החבלה העניק אחה"צ ראיון לגל"צ במהלכו הוא הדף את האישומים נגד מרשתו.

"היא היום טוענת שהדברים לא נעשו. נכון שבמשטרה היא הודתה במעשה אך היא טוענת שההודעה נגבתה ממנה בכפיה, בהבטחות. היא הודתה בטלטול ולא בתוצאה", דברי הפרקליט. האזינו.

עורך הדין הוסיף: "אני לא יודע מה היה שם אבל היא כופרת בכל וכל ואומרת שלא עשתה את המעשה הזה…זה לא התיק הראשון שלי במקרים כאלו. צריך להוכיח שהייתה חבלה לתינוק"

בנוגע לתיק הקודם בו הורשעה הגננת טען עורך הדין: "העניין של תיק מתחיל ללא דעה קדומה לא נכנסים לעבר אם בכלל היה עבר".

בתוך כך, עידן גרסון, אביו של הפעוט, אמר לפני זמן קצר בראיון ל'קול ברמה' כי "ביום שני בצהריים קיבלנו אותו מהמטפלת במצב אפטי. רצנו איתו ישר לשניידר ומאז אנחנו כאן. לצערי, לא קיבלתי היום בשורות טובות מהרופאים. אבקש מהמאזינים של קול ברמה להתפלל, לקבל על עצמם קבלה טובה, לקבל שבת יותר מוקדם ולא לדבר לשון הרע". האב הפציר בציבור להמשיך ולהתפלל לרפואת דניאל חיים בן לירון בתושח"י . האזינו

כזכור, מוקדם יותר פרסמנו כי מטפלת  ממרכז הארץ חשודה כי טילטלה תינוק חרדי בן ארבעה חודשים המאושפז במצב קשה בבית החולים בילנסון.

אחר הצהריים (יום ה') ההורים הופיעו בפני כתבים בבית החולים בפתח תקווה וקראו לציבור להתפלל לרפואתו: "אני רוצה לנצל את הבמה וההזדמנות כדי לבקש מכל אחד שרואה אותנו ושחשוף למקרה הזה מכל עם ישראל להתפלל בשביל הילד שלי, בשביל הבן שלנו", ציין האב. "שנעבור את זה, שנהיה חזקים, אני בטוח שנראה ישועות".

הוריו של התינוק נשאלו האם הם כועסים על המטפלת שנעצרה, בתגובה השיב האב: "אנחנו לא נכנסים למקום הזה, יש לי ילד ששוכב בטיפול נמרץ ואנחנו לא מתעסקים בזה עכשיו".

דניאל מאושפז במצב קשה לאחר שעל פי החשד טולטל ביום שני בפעוטון במרכז הארץ.

יש לציין כי מנהלת הפעוטון, בת 53, נעצרה. בעבר הורשעה החשודה בתקיפתה של ילדה בת 4. החשודה טענה: "הוא בכה ללא הפסקה ולא נרגע. אז טלטלתי אותו. לא התכוונתי לפגוע בו".

 

המטפלת שנעצרה הובאה לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם הוארך מעצרה בארבעה ימים. זאת, כהמשך לגיבוש התשתית הראייתית שנאספה עד כה. מהחקירה עולה כי המטפלת הורשעה בעבר במקרה של תקיפת חסר ישע, באירוע שאירע ב-2001 במהלכו גרמה חבלה לבת 4. בגין מקרה זה היא הורשעה ב-2004.

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.