ההוצאות של נתניהו: 80 אלף שקל מים -10 אלף ש"ח מזוזות – נרות ריחנים ב – 6,000 – התפריט המלא

 בשעה שאזרחי ישראל נאנקים תחת עול המיסים  ויוקר המחייה יש מי שחי בסטייל ועוד על חשובנכם. לא טעיתם, נכון שזה שמאלני לתקוף אותו, אבל בימים שמעמד הביינים עומל קשה על לחמו ראש הממשלה או ליתר דיוק מעון ראש הממשלה מוציא סכומי עתק על חשבון משלם המיסים.

על פי דו"ח שיצא  מלשכת ראש הממשלה  אחזקת שלושת הבתים של ראש הממשלה בנימין נתניהו עלתה למדינה בשנת שעברה 3.3 מיליון שקל. מדובר בחריגה של 1.1 מיליון שקל מתקציב האחזקה שאושר לראש הממשלה.

עבור הוצאות המעון הרשמי של נתניהו בירושלים שילמה המדינה 2.973 מיליון שקל. הוצאות הבית בקיסריה הסתכמו ב-312.7 אלף שקל. עבור הוצאות החשמל בבית המשפחה ברחוב עזה בירושלם שילמה המדינה 4,561 שקל.

-6,000 שקלים  על נרות ריחניים. חשבון הטלפון השנתי הגיע לסביבות ה-30 אלף שקל וחשבון המים הגיע אף ל-80 אלף שקל  כנראה שנתניהו ורעיתו נוהגים להשתכשך במימי הבריכה הצמודה לבית בקיסריה. אופני משענת לבית ראש הממשלה עלו 3,000 שקלים, נתניהו רכש מזוזות ב-9,500 שקל.

 

בכיר במשרד ראש הממשלה, בחר דווקא בהצעה היקרה על המכבסה : "זו אמנם ההצעה היקרה ביותר מבין שלוש ההצעות, אולם מר סיידוף מוסר כי בני המשפחה ניסו לעבוד עם המכבסות האחרות, אך לא היו מרוצים מהשירותים, ואף נהרסו פרטי לבוש". במקרה זה הוחלט לאשר התקשרות עם המכבסה בהיקף של עד 10,000 שקל.

הכסף של משלם המסים שימש את משפחת נתניהו לרכישת פרחים,  שירותי קייטרינג, שירותי ריסוס וחיטוי, ניקיון ואחזקה, הדברה, סולר, כלי מטבח וכבלים.

משפחת נתניהו שכרה שירותיו של אדריכל שביצע עבודות איטום בבית. המסמך הרשמי של משרד ראש הממשלה, שהועבר לידי התנועה לחופש המידע, חושף את ההוצאות של משפחתו של ראש הממשלה.

על פי הנתונים, שילמה המדינה 17,819 שקל בשנה שעברה עבור הוצאות גינון בבית בקיסריה, שבו היא שוהה לעתים בסופי שבוע.

חשבון המים של משפחת נתניהו עבור הבית בקיסריה עמד בשנת 2012 על 81,263 שקל, ועוד סכום של 5,579 שקלים עבור היטל בצורת. עבור שירותי אחזקה וניקיון בבית בקיסריה שילמה המשפחה 91,310 שקל בשנת 2012.

מעון הרשמי של ראש הממשלה מסר הודעה כי הוא משמש, בין היתר, כמקום עבודה נוסף אשר בו מתקיימות פעילויות רבות, לרבות פגישות עבודה ואירוח בעלי תפקידים שונים מהארץ ומחו"ל". עוד נטען "לא ניתן במסגרת מערכת הנהלת החשבונות לבצע הפרדה מלאה בין הוצאות המעון כבית הפרטי של ראש הממשלה ומשפחתו, לבין הוצאות המיועדות לפעילות מעון ראש הממשלה כמעון הרשמי. ההוצאות בגין הבית הפרטי בקיסריה כוללות, בין השאר, מרכיבים הכרוכים בדרישות אבטחה שלא ניתן להפרידם".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תמשיכו להצביע לנהנתן הזה שהוא ואשתו מנותקים מהעם.העיקר שהוא מדבר כל הזמן על אירן ופה אנשים לא גומרים את החודש נירות ריחניים 6000 בשנה מזוזות 9500 מים 80000 בסכום שהוא מוציא על מים משםחה של 4 נפשות יכולה להתקיים שנה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. חוצפה של זוג שמנותק מהעם ומהציאות!!!!!!!!!!!!!!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב