ההוראה של שרה נתניהו לחרדיות בבלפור • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטאוליק': הג'וב החדש של איש התקשורת החרדי, ראש העיר החרדי ייחקר באזהרה, בנו של המיליונר החרדי החל את זמן אלול. באיזה ישיבה? והתכלת של ליפא

רבבות בני הישיבות חזרו בתחילת השבוע להיכלי הישיבות הקדושות. אחד מהם הוא בנו של המילארדר דן גרטלר שהחל ללמוד בשיעור א' של מיר ברכפלד. זלזניק, ללא ספק, נותן עבודה.

ולחשיפת השבוע, בעלי גוף תקשורת חרדי גדול במגזר החרדי שאמור לסקר את הבחירות בירושלים בצורה אובייקטיבית ובלי אינטרסים, החל לעבוד בבחירות כיועץ בכיר לאחד המועמדים.

שמועה שנפוצה באחת הערים החרדיות בישראל, על ראש עיר חרדי שאמור להיחקר במשטרה בנוגע לבעיות בנייה בעירו.

הנשים החרדיות שעובדות בעיצוב שיער ואיפור לגברת שרה נתניהו, התבקשו להתראיין לעיתון שאינו חרדי, לאחר כמה דקות שיחה הפסיקו את הראיון, מחשש שהגברת שרה נתניהו תכעס עליהם. תכלס, אנחנו מבינים אותם.

החדשות עמדו מלכת ליום אחד כאשר מחלקת האקטואליה של 'קול ברמה' יצאה ליום גיבוש. הכוחות אמנם שבו בשלום למיקרופונם, אלא שהדרמה האמיתית (שלא הגיעה לידי ביטוי בתצלומי הסטורי של אנשי מחלקת החדשות של הרדיו) היא סיפור נפילתו ועלייתו של מכשיר הגלאקסי (רוצו לחנויות הספרים!!) של מגיש המהדורה המרכזית משה גלסנר,הפלאפון יקר הערך והמספרים, נשמט אחר כבוד מהכיס של שדר  הרדיו על אחד המצוקים. ואם שאלתם. הפלאפון היקר הושב לבעליו ללא פגע רק אחרי מבצע חילוץ וקבלת עול מלכות שמיים שארך במשך שעתיים, עד אז כל חברי קול ברמה נאלצו להמתין בסבלנות לחילוץ הפלאפון היקר.

ביום יום: אחים ושותפים לתכנית יומית בקול ברמה. גם בגיבוש החליטו שהמשפחה קודמת להכל.ישראל קליין ויקי אדמקר. מתגבשים.


והנה שוומנפלד מגשים חלום.

וכאן נמצאו האחים האבודים של שוומנפלד

מנכ"ל התחנה אריאל דרעי טרח ונסע עד למסעדה בטבריה שם סעדו את ליבם בסיום היום הנשגב. תוצאות האכילה תוך 24 שעות.

ובשעה שהדובר שלו מאלתר בשחקים, מאיר רובינשטיין ראש העיר ביתר עילית נהג במכונית המזדה (רחבת הרגליים) את כל הדרך למודיעין עילית, יחד עם הרעייה וכל הפ'יצקעלך מאחור בכדי להשתתף בשמחת החתונה לבן משפחתו. בקליינע שירד למנחה, קלט בעדשת הגלאקסי את הראיס הביתרי יחד עם בני משפחתו.

אחרי 3 וחצי שנים: העורך דודי איינהורן עזב את התכניות של מנחם טוקר ואת העבודה בקול חי. את מקומו תמלא אורית קבלן – קול ברמה לשעבר.

בעיתון הכלכלי 'דה מרקר' חידשו השבוע חידושים לקוראים.

חגי עמית כתב העיתון דה מרקר פרסם "ראש ישיבת פנוביז הגר"ג אדלשטיין הינו נשיא מועצת חכמי התורה של דגל התורה". מעניין איך הבית ברשב"ם 23 יגיבו על המינוי שאיש לא יודע עליו. ליענקוש פתרונים.

ואם לא די בכך, פורסם שיש כמה האדמו"רים לבית גור. חשיפה מעניינת שהקדימה את המאוחר בכמה שנים.

המלצה לדה מרקר, תעשו שיעורי בית לפני שאתם כותבים דברים על המגזר החרדי


האסיר המשוחרר רובשקין הגיע לטשולנט של ליל שישי במסעדת 'גולדיס – בית ישראל' בירושלים.


והצלם שלומי כהן לא פספס סלפי עם המלך החדש של 'זיכרון מוישה'.

ואחרון רובשקין. הצלמים יונתן זינדל מפלאש 90 וחיים גולדברג מכיכר השבת נעמדו לתמונת סלפי עם האסיר המשוחרר שלום רובשקין בשריד בית מקדשנו.

מוסיקה:

סודי לגמרי: ליפא שמעלצר יגיע לישראל בעוד שבוע. הסיבה: חתונת בנו של אהרל'ה סאמעט.

ועד שכל הטוב הזה יתרחש, אתם מוזמנים לצפות בזיץ' שנערך ביער בניו יורק עם המשפיע הברסלבאי מוטה פראנק.  חדי עין יכולים להבחין בציצית תכלת שמבצבצת משולי גלימתו של זמר הפופ החרדי.

מנחם טוקר ניצל את החופשה הבלתי נגמרת בארה"ב לסבב ראיונות וידאו עם מיטב אמני הזמר החסידי האמריקאי, שוואקי, יוסי גרין, שמחה ליינר ועוד, לקראת קאמבק ויזואלי שעוד תשמעו עליו בקרוב.

מפגש לא שגרתי אירע השבוע במרכז האירועים ״עולמיא״ בירושלים:מוטי שטיינמץ מסיים חופה, ישי לפידות מגיע להרקיד עם הלהקה של יוני אליאב.

והשבוע באחד הערבים, עלה לאוויר ראיון של אבי רבינא עם צביקה כהן – מי שעמל לתאום בין הצדדים וככל הנראה גם שכנע את כהן להתראיין הוא איש התקשורת ודובר שס ירושלים יחיאל אברהם. לבקליינע הגיע תיעוד של יחיאל בגלידריה ברמת אשכול שקוע במכשירו בזמן פרסום הראיון.

מוטי וינשטוק נפש השבת בהרי האלפים בצרפת, לגולשים בטוויטר הוא הותיר עקבות.

אחרי שבילה בהרי האלפים, חונא דייטש נסע להתאוורר השבת באחד הצימרים בצפת.

מנהל אגף מנח"ח בעיריית ירושלים איתמר בר עזר, שתחת מחזיק התיק סגן רה"ע צביקה כהן. נצפה בשישי האחרון עסוק בהברגות בגן ילדים חדש בבירה, בכך בר עזר מוכיח פעם אחר פעם שאפשר להתחיל את הראשון לאוגוסט עם אפס תקלות.

יור יחד אלי ישי שיצא בשישי לסיור שוק עם המאוחדים, גילה באחד הדוכנים את חבר כיתתו. השניים התחבקו והחליפו זכרונות.

פינת המזל טובים

כל המי ומי דפקו נוכחות שבוע שעבר ביום חמישי בבר מצווה לבנו של איש האסטרטגיה והיח"צ קיוי הס שנערך באולמי ווגשל. בתוך האולם תפסנו את הרב נתן חפץ מראשי הנהלת 'לב לאחים' .


כשבאנו לצאת מהאולם ראינו את ראש הישיבה ר' שולם בער סורוצין והרב שייקה קרליץ מזכיר ועדת הרבנים של 'איחוד הצלה' בשיחה עמוקה על חודש אלול והרחמים.


וביציאה, תפסנו על חם שיחה מפתיעה במיוחד בין זאבי קשש לשעבר יו"ר איחוד הצלה (היום מנכ"ל עיריית אלעד) לבין מזכיר וועדת רבנים של איחוד הצלה ר שייקה קרליץ. אומרים שהשיח נכנס עד השעות הקטנות של הלילה.

השבוע התקיימה חתונת בת הרב יהושע יוסקוביץ סמנכ"ל בית החולים מעייני הישועה. בשמחה השתתפו: ח"כ יעקב אשר, שלמה רוטשילד מנכ"ל בית החולים מעיני הישועה, ומשה שלזינגר, החרדי של מכבי שירותי בריאות.

בשבוע שעבר חשפנו לכם על שמחת הווארט לבן היועץ. השבוע התקיימה שמחת האירוסין לבן היועץ הרפואי הרב יוסי ערבליך בהשתתפות רבנים ואישי ציבור.

ברכת מזל טוב לנחום גיטלר חבר מועצת עיריית מודיעין עילית ומנכל טרם ק"ס, שמחתן את בתו.

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צבא שהוא אנטי יהודי לא מתגיסים כללללללל

  כשיחליטו שהצבא יהיה במינימום יהודי יהיה על מה לדבר לגבי אלו שלא לומדים

  בני |
  הגב
 2. שיני

  אה זה לא, בצבא פתאום אתם נזכרים שאתם חרדים

  מה עם צבא?? |
  הגב