ההיספאנים "נוהרים" בהמוניהם לקלפיות (הקלטה)

בשעה שטרמאפ מלהיב את המוני הבוחרים לצאת לקלפיות, הילארי קלינטון מוציאה כמויות של היספאנים שנוהרים בהמוניהם לקלפיות. { קרב על כל קול}

בשעה שטרמאפ מלהיב את המוני הבוחרים לצאת  לקלפיות, הילארי קלינטון מוציאה כמויות של היספאנים שנוהרים בהמוניהם לקלפיות.

על פי הדיווחים, רק בפלורידה שם מתנהל קרב צמוד בין טרמאפ לקלינטון יצאו  200  אלף היספאנים להצביע, והם כאמור, לא הצביעו לטראמפ שהתבטא כנגדם במילים חריפות.

ג'ון רולסטון, עיתונאי, בלוגר ושדרן טלוויזיה שנחשב לפרשן הפוליטי מספר אחת של מדינת נבאדה. רולסטון עקב בהשתאות אחר המוני האזרחים, בעיקר היספאנים, שעמדו בתור במשך שעות ארוכות כדי להספיק להשתתף בהצבעה המוקדמת בנבאדה, שהסתיימה ביום שישי בערב.

אתמולצייץ את מסקנותיו: "בנבאדה, טראמפ מת. הרפובליקאים בצרות גם במאבקים לסנאט. הם עלולים אפילו להפסיד את בית המחוקקים של המדינה". במאה השנים האחרונות הצביעה נבאדה רק פעם אחת עבור מי שהפסיד במערכה.

עם זאת טרמאפ יכול להיות מעודד בקרב על האלקטורים שם הקרב יותר צמוד מהסקרים הארצים שנותנים לקלינטון 5 אחוז.  כך למשל, במדינות שנחשבות כחולות, במישיגן  קלינטון מובילה רק  3.9% לקלינטון  (16 אלקטורים), פנסילבניה  רק 3.6 לקלינטון, (20 אלקטורים), קולורדו רק 3.4 לקלינטון,( 9 אלקטורים) וניו המפשייר ,שם יש תיקו במספר סקרים (4 אלקטורים)..

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.