ההיערכות בעיצומה: אלפים ישהו באוקראינה בחג השבועות

באוקראינה נערכים בימים אלה להגעת האלפים מרחבי הארץ והעולם לקברי הצדיקים באוקראינה לרגל חג השבועות

באוקראינה נערכים להגעת האלפים מרחבי הארץ והעולם לקברי הצדיקים באוקראינה לרגל חג השבועות.
באיחוד הצלה סניף אומן בסיוע מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שמגיעים מישראל נערכים לאבטח רפואית את הגעת האלפים לציונו של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה ולציונו של הבעל שם טוב במעז'יבוז.
בחברת הנסיעות 'אומן אקספרס' הפעילה באוקראינה בבעלות יהודית במהלך כל ימות השנה השלימו אף הם את ההיערכות לתגבור מערך הנסיעות משדות התעופה באוקראינה לעיר אומן ולעיירה מעז'יבוז. בארגון השומרים אומן קוראים לציבור שנתקל בכל אירוע חריג ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב לפנות למוקד 'השומרים – אומן' שמספרו באומן 38-073-414-9975+
הרב הלל כהן מנהל איחוד הצלה מרחב אוקראינה מסר: "אמבולנס איחוד הצלה אוקראינה עם החובשים מאומן ומישראל יאבטחו רפואית את הגעת האלפים גם במעז'יבוז וגם באומן. ההיערכות השנה היא לשלושה ימים ברצף עקב השבת שלפני שני ימי חג השבועות".
ישראל סטאריק ראש צוות איחוד הצלה באומן סיפר: "בסיוע של אגף הקשר עם המתנדב באיחוד הצלה ואגף הציוד איבזרנו את אמבולנס איחוד הצלה והמתנדבים באומן בציוד הרפואי הנדרש לטובת אבטחת האלפים. השנה הפעילות תתמקד באבטחה רפואית גם בשבת ערב חג השבועות בשיתוף פעולה עם חובשים ופרמדיקים מתנדבים באיחוד הצלה שמגיעים מישראל".
בתמונות: אומן אקספרס בסמוך לציון הבעל שם טוב במעזיבוז'. צילום: אומן אקספרס

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.