ההכנות נמשכות: ועידת שלומי אמונים באוקראינה

לקראת ועידת שלומי אמונים באוקראינה: השבוע נערך כרטוס לקבוצה הראשונה של ממשתתפי המסע ההיסטורי

בוועדה המכינה מציינים שהליך הכרטוס צפוי להסתיים בשבועיים הקרובים בעז"ה.

פחות מחודש נותר עד הוועידה ההיסטורית של תנועת 'שלומי אמונים', שתתקיים אי"ה באוקראינה, והשבוע כבר הסתיים הליך הכרטוס של חברי הקבוצה הראשונה של ממשתתפי המסע ההיסטורי.

הליך הכרטוס מתבצע במקביל להכנות האינטנסיביות לקראת הוועידה עצמה, בהתאם לתוכניה מפורטת ועשירה שהוכנה על ידי הוועדה המכינה, מתוך מטרה להגיש בפני באי הוועידה תוכן עשיר ואיכותי, שיעניק להם כלים מקצועיים להעצמת פעילותם הציבורית, ולשדרוג השירות שהם מעניקים לציבור הרחב בכל יום ובכל שעה.

ועידת 'שלומי אמונים' תיערך לציון 40 שנה לייסוד התנועה, והיא תכלול בסיעתא דשמיא את עשרות נציגי התנועה ברשויות המקומיות בכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת, בכל עיר ויישוב בישראל, בהם יש קהילה חרדית קטנה או גדולה.

לצד הנציגים המכהנים ברשויות המקומיות, ישתתפו גם רבנים, אישי ציבור בולטים מוותיקי התנועה, ומומחים שיגיעו במיוחד כדי להעביר הרצאות, סדנאות וחוגים מקצועיים, להקניית כלי עבודה מיטביים לשלוחי הציבור העוסקים בצרכי ציבור באמונה מסביב לשעון, בכל ימות השנה.
במהלך הוועידה יצאו המשתתפים לפקוד את ציוניהם הקדושים של אבות החסידות, אשר מנוחתם כבוד בעיירות העתיקות של אוקראינה, ערש החסידות. כמו"כ צפויים משתתפי הוועידה לשהות במשך השבת סמוך ונראה לציונו הקדוש של מרן אור שבעת הימים, הבעל שם טוב הקדוש, בעיירה מעז'בוז'.

בוועדה המכינה שוקדים בימים אלו על תיאום והסדרת כל הפרטים הנצרכים, ובמסגרת זו טופל השבוע גם נושא הכרטוס של קבוצה ראשונה מבין משתתפי המסע. חברי הוועדה מציינים שבשבועיים הקרובים צפוי תהליך הכרטוס להסתיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.