ההמלצה של סיון רהב מאיר לנשים החרדיות

ביום שאחרי הכתבה הגיעו רבבות תגובות רבות מצד נשים רבות שהתפעמו מיכולת התמרון של גברת רביץ, לאור התגובות הרבות החליטה סיוון רהב מאיר לכתוב טור בו היא קוראת לציבור הנשים לא להיסחף אחרי גב' רביץ .{ "לא כולנו סופר-וומן"}

סיון רהב מאיר פרסמה אמש בחדשות סוף השבוע את סיפורה המדהים של רבקה רביץ, ראש הלשכה של הנשיא ריבלין שמגדלת במקביל לעבודתה 11 ילדים בביתה וגם כותבת דוקטורט.

ביום שאחרי הכתבה הגיעו רבבות תגובות רבות מצד נשים רבות שהתפעמו מיכולת התמרון של גברת רביץ,  לאור התגובות הרבות החליטה סיוון רהב מאיר לכתוב טור בו היא קוראת לציבור הנשים לא להיסחף אחרי גב' רביץ ." היא אישיות מרשימה, ששוברת הרבה מהסטיגמות השגויות על נשים, על נשים חרדיות, ועל נשים שהן גם אימהות וגם קרייריסטיות".

למרו שהיא גם במשרת אם ל-11 וגם ראש הסגל בבית הנשיא  ממליצה מאיר לנשים, "זה לא אומר שכולנו חייבות. זו כתבה שיכולה לתת השראה וכוח וחומר למחשבה, ויכולה גם לעורר רגשי אשם – אני אישית חזרתי מהצילומים שלה עם שתי התחושות האלה גם יחד".

עוד כותבת מאיר שמהיכרותה עם רביץ, "המסלול שבו בחרה בהחלט מתאים לה: היא באמת סוג של סופר-וומן, עם ערכים ועקרונות, עם ניהול זמן מדהים, עם שלווה בלתי נגמרת ובמצבי לחץ במיוחד, עם סוגים שונים ומגוונים".

 צפו בכתבה באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.