"ההנהגה הבדואית מוקיעה את האלימות והטרור"

לאחר פרסום זהותו של המחבל שביצע את הפיגוע אמש, נפגש ממ"ז הדרום עם נכבדי העדה שגינו את המעשה

הפיגוע הרצחני בתחנה המרכזית בבאר שבע: על רקע פרסום זהותו של המחבל אשר ביצע את הפיגוע ונוטרל ע״י כוחות הביטחון אמש, שוחח מפקד מחוז דרום במשטרה ניצב יורם הלוי עם ראשי ונכבדי העדה הבדואית בדרום.

״בישובי הדרום נשמר בכבוד הדו קיום בין האזרחים היהודים לאזרחים הבדויים המתגוררים זה לצד זה. מיטב בני המגזר משרתים בצה״ל ובמשטרה ומסייעים לנו בשמירה על ביטחון המדינה. אסור להשליך מהתנהגות קיצונית של אדם יחיד על מגזר שלם אליו הוא משתייך״, אמר מפקד משטרת המחוז הדרומי לנכבדי העדה, והוסיף: ״את דו הקיום בישובי הנגב יש לשמר מכל משמר, זהו נכס אסטרטגי בחברה רב תרבותי כשלנו״.

ההנהגה הבדואית הוקיעה את אירועי האלימות והטרור ורואה בבני קהילתם אשר מעורבים באירועים כמי שעושים מעשה אסור, פסול ואף מזיק.

בהמשך אמר ניצב הלוי: ״כוחות משטרה גדולים הפרוסים בכל רחבי המחוז הדרומי ימשיכו בסיכול פעולות טרור ונטרול מפגעים בכדי למנוע פגיעה בחיי אדם. בפיגוע שאירע אמש בבאר שבע, כמו גם בפיגועים רבים שהתרחשו ברחבי הארץ בתקופה האחרונה, הוכח שוב כי ערנותם של אזרחים ותגובתם המהירה והנחושה של השוטרים מצילה חיים ומצמצת את היקף הפגיעה בנפש״.

בסיום דבריו מפקד מחוז דרום במשטרה קרא לציבור לגלות ערנות ולא לקחת בשום אופן את החוק לידיים. ״קיים שתוף פעולה אפקטיבי וחיוני בין האזרחים למשטרה. שיתוף פעולה זה הוכיח את עצמו לא אחת והציל חיי אדם רבים״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.