ההסתה נמשכת: "חב' 'קוים' מארגנת אוטובוסים לים עבור חרדים על חשבונינו"

כרוז שמתפרסם נגד החרדים ברשת נכתב: "אם אתם תושבי פתח תקוה, אור יהודה או קריית אונו המשתמשים בתחבורה הציבורית, אולי הרגשתם את האיחורים של האוטובוסים בשבועיים האחרונים ואת הצפיפות בהם. זה לא החמסין שמתעתע בכם, אלא משרד התחבורה וחברת קווים שעשו יד אחת כדי לפגוע בשירות שניתן לנוסעים".

הסיבה שתדירות האוטובוסים לא כמו שהיתה לטענתם היא רק בגלל החרדים: "אם תהיתם לאן נעלמו האוטובוסים, תמצאו את התשובה לכך בבני ברק השכנה. וגם שירות התחבורה הציבורית הסדיר לנוסעים אחרים נפגע גם כן".

דובר המשרד אבנר עובדיה מסר לאתר ניוז1 בתגובה כי "תדירות הנסיעות צומצמה בשעות השפל בלבד, שממילא מספר הנוסעים והביקוש בהן קטן ביותר. במקביל, תוגברו קווים אחרים באזור הנותנים מענה הולם לנוסעים".

האתר הנ"ל מצטט דעה שמאשים את החרדים וכך נכתב: "הקלות בה נתן משרד התחבורה את האישור לפגוע באוכלוסיות מוחלשות שקולן אינו נשמע מעוררת בי חלחלה. אין לי מילים אחרות לתאר זאת מלבד אטימות וקהות חושים. אין שום רשות ושום הצדקה לפגוע בשירות הסדיר. אם רוצים לתת שירות לתושבי בני ברק, שגם להם מגיע שירות, זה אינו יכול לבוא על חשבון נוסעים אחרים בתחבורה הציבורית. יואיל משרד התחבורה וימציא אוטובוסים מן הגורן ומן היקב של החברות הפרטיות ויגייס את כל מי שרק אפשר כדי לתת מענה לביקוש. במדינה מתוקנת היו המחוקק ומבקר המדינה מתערבים מזמן כדי למנוע מחדלים מהסוג שמייצר משרד התחבורה מדי יום בהתנהלותו הכושלת, שרומסת את נוסעי התחבורה הציבורית באשר הם.

הפלא הגדול הוא על חברת קווים שנתנה יד לחוסר האנושיות הזה. התירוץ הזה ש"משרד התחבורה אישר" אינו פוטר אתכם מאחריות. לפעמים הגדולה היא להניח את המפתחות על השולחן, לומר "לא" ולצעוק מעל כל במה אפשרית. כיצד זה שדווקא אתם, שבתקופה האחרונה חרתתם על דגלכם את תודעת השירות ותחת הסיסמה "מתחברים אליך" העמקתם את הקשר עם הלקוח, פונים אליו עכשיו ובעצם אומרים לו, וסליחה מראש על הביטוי: "תתחבר לנו…"?".

כעת לאחר ההסתה על בריכת המים באנדרטה אין קל יותר מלהסית נגד האוטובוסים והחברה שבסך הכל רוצה קצת לתת לחרדים לנפוש קצת בים ולהשתכשך במים.

צילום קוים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.