"ההסתה של אבו מאזן דומה להסתה הנאצית"

שר האנרגיה ומקורבו של נתניהו במתקפה חסרת תקדים כנגד יו"ר הרשות: "אשם בגל הטרור הנוכחי. הוא יותר גרוע מעראפת" {השר שטייניץ}

נמשכת המתקפה החריפה של בכירים ישראלים כנגד יו"ר הרשות הפלסטינית:

במהלך שיחה עם כתבים בוושינגטון תקף שר האנרגיה, יובל שטייניץ, את אבו מאזן וטען כי הוא צריך לפנות את כיסאו.

"לדבר על 'חלקו' של עבאס במסע הטרור הרצחני בישראל זה אנדרסטייטמנט של השנה…הוא לבדו אחראי על כל מה שמתרחש. הוא המסית מספר 1 בעולם כולו נגד העם העם היהודי ונגד מדינת ישראל, הן מבחינת רמת האנטישמיות במסריו והן ברמת האינטנסיביות של מסע ההסתה. הוא גרוע יותר מיאסר ערפאת. למעשה, ההסתה האנטישימית של עבאס כמוה כהסתה הנאצית נוסח דר שטירמר לפני ובמהלך מלחמת העולם השניה. בספרי הלימוד של ילדים פלסטיניים אנו מוצאים קטע על ילדה פלסטינית שחלמה על אדולף היטלר ושיבחה אותו בחלומה על הצלחתו בהרג יהודים רבים כל כך"אמר שטייניץ.

שטייניץ הוסיף: "בניגוד לערפאת, עבאס מקפיד ומצליח לא להיות מעורב ישירות בטרור. כך, למשל, הוא מצליח להישאר מחוץ לפרשיות של הברחת נשק לפלסטינים, דוגמת אוניית הנשק Karine A, פרשה עם טביעת אצבעותו של ערפאת עליה.

באנגלית הוא מדבר נגד הטרור אך כשבוחנים את המסרים שלו בערבית, הסאב-טקסט שלהם ברור: להשמיד את העם היהודי, להיפטר מ'בני הקופים והחזירים' ולמחוק את מדינת ישראל. כבר מגיל רך מקבל כל ילד פלסטיני את המסר שצריך להרוג יהודים ואמצעי התקשורת הפלסטיניים מפמפמים לו את המסר הזה יום אחרי יום. לכן עבאס הוא האשם המרכזי במסע הטרור הנוכחי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.