ההפקה של גוטרמן: גדולי ישראל ואלפי בני ישיבה

כשגדולי הדור מסביבו, ר"ע מודיעין עילית יעקב גוטרמן ירה הערב את יריית הפתיחה למערכת הבחירות. הראיס זוכה לאהדה ציבורית עצומה ונהנה מקרבה בבתי גדו"י. צפו

אלפי בני ישיבה השתתפו הערב באירוע סיום סדר טהרות בפארק העירוני בכניסה למודיעין עילית. באירוע השתתפו: מרן הגר״ח קנייבסקי הגר״ד לנדו, הגרמ״ה הירש, ורבני העיר שליט"א בראשות המרא דאתרא, וראש העיר יעקב גוטרמן שדאג כי העירייה בראשותו תממן את האירוע.

על הפן האמנתי ניצח מוטי שטיינמץ שעשה היסטוריה כשהופיע לפני אלפים בפארק העירוני, ובכך חתם עוד מופע בשרשרת המופעים שמיועדים לבני התורה בריכוזים החרדים. עוד הופיעו להקת חסידי ויז'ניץ בניצוחו של הרב דסקל.

ובחזרה לראש העיר: כשגדולי הדור מסביבו, ר"ע מ"ע יעקב גוטרמן ירה הערב את יריית הפתיחה למערכת הבחירות. הראיס זוכה לאהדה ציבורית עצומה בעיר מודיעין עילית. תושבי העיר חבים לראש העיר את פעילותו להרחבת היתרי הבנייה בעיר,ציבור האברכים אסיר תודה לראיס על מתן ההנחות בארנונה.

גוטרמן התמקד בקדנציה הנוכחית בפיתוח פני העיר: גינות ירוקות ומטופחות הוקמו בזה אחר זה, עצי דקלים צמחו בתוך תקופה קצרה. כל באי העיר שמים לב בשינוי שחל בעיר. גם המבקרים של ראש העיר (ביניהם כותב השורות) מתקשים למצוא פגם בהתנהלותו של ראש העיר שמנהל את העיר ביד רמה.

אם בתוך העיר לגוטרמן כמעט ואין אויבים, מחוץ לעיר יש גם יש. גוטרמן יצטרך לפרק מוקש לא קטן, חבר הכנסת משה גפני, שהתעמת עימו במהלך הקדנציה לא פעם ולא פעמיים על סוגיית הסגן.

גוטרמן נהנה מקרבה בבתי גדו"י. במהלך החודשים האחרונים הידק גוטרמן את הקשרים עם ביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שהשתתף באירוע הגדול לכבודה של תורה. גוטרמן נראה כשהוא מקפץ בהתלהבות, בעת בואם של גדולי ישראל למעמד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.