ההצגה הכי טובה בעולם: העימות הגדול בין טרמאפ לקלינטון • הצטרפו לשידור החי

אל תחמיצו: ההצגה הכי טובה בעולם תיערך הלילה באוניברסיטת וושינגטון בעיר סנט לואיס, שם יתקיים העימות הגדול בין דונלד טרמאפ להילרי קלינטון – וזאת על רקע ההקלטות המביכות שפורסמו בתקשורת האמריקנית כנגד דונלד טראמפ. העימות המתוקשר ישודר הלילה החל מ-3 לפנות בוקר בשידור חי כאן ב'קוקר' .

ההצגה הכי טובה בעולם תיערך הלילה באוניברסיטת וושינגטון בעיר סנט לואיס, שם יתקיים העימות הגדול בין דונלד טרמאפ להילרי קלינטון – וזאת על רקע ההקלטות המביכות שפורסמו בתקשורת האמריקנית כנגד דונלד טראמפ.

העימות יערך במתכונת של "אסיפה", בו ישאלו סטודנטים מהקהל שאלות. השאלה הראשונה תעסוק בהקלטות המביכות של טראמפ וגם חשיפת מיילים חדשים של קלינטון.

ההקלטות של טרמאפ מביאים את הסקרנות הציבורית לקראת העימות הלילה לשיא חדש.

העימות השני בין קלינטון וטראמפ ישודר בערוץ 2 הלילה ויועבר כאן בקוקר החל משעה 3:00 לפנות בוקר.

טראמפ מגיע לעימות השני בשפל של כל הזמנים, עבור טראמפ זאת הזדמנות לצאת מהבור ולהוכיח קבל ועולם כי הוא הצליח לעבור את הסופה הקשה של ההקלטות. אם ינצח ואף יביס את קלינטון יוכל להתאושש מהמפלה.

  סקר שפורסם הערב באתר "פוליטיקו"  מלמד שטראמפ לא ניזוק דרסטית בעקבות ההתבטאויות שלו. רק 39% מהנשאלים תמכו בכך שטראמפ יפרוש מהמועמדות – ורובם המוחלט הם תומכי קלינטון. בקרב הרפובליקנים רק 12% תומכים בפרישה. קלינטון מנצלת את השערורייה האחרונה לגיוס כספים דרמטי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.