ההצעה החלומית לשלוחא דרבנן • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של "אקטואליק": מה עשה קובי איזק בגאולה? מנחם טוקר מתערב על 1,000 דולר, את מי אירח שימען? הידוענית החרדית חוזרת ל"עבודה", והצלם שדחף את הצלם

שבת שלאחר שבועות, ובקליינע יצא אל המזח וגילה את אלפי בני הישיבות שיצאו לשבת חופשה, מלבנים את סוגיית שור שנגח את הפרה – כפי שנטחנה עד שק בהיכלי הישיבות. ובזמן שאתם אורזים מזוודות או מפצחים שקית גרעינים באחד הקיוסקים, בקליינע יושב לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע:

ואחרי הפתיח המרומז המוקדש לכל חובבי "העולם הזה", נעבור לעסוק בענייני דיומא. באחרונה התרבו החקירות כנגד אישי ציבור חרדים שעושים לבתיהם או למען ילדיהם. באחת הפרשיות שנחקרות, כך נודע לבקליינע, הוצע לשלוחא דרבנן 2 דירות בעיר במרכז הארץ (לא פחות), תמורת אישור הנידון. בקליינע מברך את הנ"ל בברכת מתיר אסורים ושיזכו לבנות בית נאמן בישראל.

במהלך מעמד הנחת אבן הפינה למוסדות של הרב דרוק בקריית יובל בהשתתפות מרן הגר"ח קנייבסקי, דחף אחד הצלמים את הצלם חיים גולדברג(כיכר השבת), שאיבד שליטה ונפל עם המצלמה ארצה, וזאת לאחר שר' חיים סימן לגולדברג שלא לצלם. ואם שאלתם? למצלמה שלום.

אחרי שמשפחת שר הבריאות הרב יעקב ליצמן בחרה בהמרכז הרפואי הדסה, השבוע הגיעה תורם של בני משפחת שר הפנים הרב אריה דרעי: מזל טוב לרגל הולדת הנכדה, בת לבתו תהילה וחתנו אהרון כמון, שנולדה בהדסה.

קובי איזק, דוברו של ניר ברקת לחרדים, הגיע השבוע לחזק את המוזיקה החסידית, ונצפה כמו חרדי טוב יוצא עם שקית של גל פז מהכניסה האחורית של החנות בירושלים

עורך עיתון 'בקהילה' שלמה קוק, תועד כשהוא עורך חופה וקידושין לזוג שומרי מסורת. רוצים גם? דברו איתם לתפוס תאריך.

צפו בתיעוד:

שימען בריטקופף, שידוע כמכניס אורחים ידוע, אירח השבת בביתו את הצלם שלומי כהן וחבריו מישיבת דרך ה'.

רב הסלבס מרדכי חסידים והשחקן הישראלי המפורסם יהודה לוי, הצטלמו יחד בשבע ברכות בירושלים.


הזמר ישי לפידות נצפה השבוע כותב אות בס"ת שהוכנס לעילוי נשמת הילדה רחל אוחנה באלעד (למי שלא מכיר, אחות של כתב הברנז'ה, איציק מן).

וכאן כבר נצפה לפידות עם חיים ישראל בבת מצווה לבתו של חיים:

ואילו איציק הנ"ל, הצליח לתזז את כל כוכבי הרשת לעיר החרדית הצעירה אלעד:

 

האחים ירח ומנחם טוקר השתתפו השבוע יחד עם שגריר "בית המקדש" בישראל בחוג קפאורה, יחד עם כוכב הרשת שוקי סלומון. טוקר הבטיח לשוקי שאם יצליח לעשות סטורי עם השגריר, הוא ייתן לו 1,000 דולר. ההמשך ידוע: הסרטון נמחק אחר כבוד, והדולרים? יישארו בכיס של "האיש והאוזניות".

אביאל גראוכר, הבן של, חגג אירוסים, והחבר'ה באו לשמוח.

מזל טוב לחבר היקר אביאל גראוכר לרגל האירוסים !!!

‎Posted by Daniel Dahan on‎ חמישי 24 מאי 2018

ברכת מזל טוב לעוזר דרוק, היועץ האסטרטגי של בקהילה, לרגל הולדת הבת.

ישי ריבו הגיע השבוע לכותל המערבי, להודות על קיסריה.

כל המי ומי הגיעו לשמוח בשמחת הברית לבנו של המאסטרו יואלי דיקמן.

ובהמשך לאייטם הקודם, הצלם יוסי רזנבוים פרסם בדף הפייסבוק, תיעוד עם שני יורשי העצר של יואלי ורולי דיקמן. וכך כתב: "לפני חודשיים צילמתי את הברית של הבן של רולי דיקמן. בסוף הברית, ניגש אלי אחיו, המאסטרו יואלי דיקמן, הצביע על הבטן של אשתו… ואמר לי…"ניפגש עוד חודשיים בעזרת השם". אתמול, יואלי הנסיך…הכניס את בנו בבריתו של אברהם אבינו. ואני, הייתי חייב לעשות תמונה עם שני יורשי העצר המתוקים".

ואחרי שהתאושש ממסכת השמחות בבית דיקמן, רולי יצא לחוף הים, לנוהל מטקות.

ברכת מזל טוב לשדר רדיו קול ברמה רונן גרוס, לרגל שמחת הבת מצווה שנערכה ברוב פאר והדר. תמונות מעזרת הנשים ניתן לראות בדף הפייסבוק האישי שלו.

ספר חדש רוכב על ההצלחה של שירו של אברהם פריד:

המפיק מיכאל כפלין והמפיק המוזיקאלי מוישי ביכלר השתתפו בבר מצווה לבן הנגיד אביגדור פריד מלונדון:

ובתיעוד שפורסם ביוטיוב, ליפא שמעלצר, שם קץ לכל השמועות

איש היח"צ קובי סלע הגיע השבוע יחד עם משפחתו ללטרון בכדי לחגוג יחד עם משפחתו את הצהרת אמונים לבן המתגייס ביד לשריון.

והצלם שלומי כהן, סגר ת'שבוע עם בירה

מ״מ ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין השתתף בערב מיוחד שנערך לקראת נישואי מקורבו החתן מוטי יונגרמן, בהשתתפות עשרות ידידים ומעריצים.

01:00 לאחר יום עבודה ארוך וישיבות עם הצוותים המקצועיים, מחזיק תיק חינוך חרדי ויו"ר שס ירושלים צביקה כהן הגיע לשטיבל אור הצפון והספיק את המנינים האחרונים לפני הסגירה. בקליינע מתפלל שתפילתו של הכהן על תלמידי ירושלים תתקבל ברצון.

הזמר יצחק פוקס הופיע השבוע בקבר דוד ביום שלישי למחרת ההילולא, בחג השבועות.

הדוגמנית החרדית פייגי קרויזר- הזכורה לנו מהכתבה הגדולה בידיעות ירושלים (בתו של אברהם שוורץ סמנכ"ל החינוך העצמאי), נצפתה השבוע מדגמנת ומצטלמת.

בדרום, השחקן אליניב ברדה הצטלם עם הכתב הצבאי מנדי ריזל, בעת חגיגות האליפות בבירת הדרום.

משה בידאני, המכונה שחקן הממטרות, הגיע בבוקרו של יום אל העיר אשקלון ונעצר לסלפי עם היחצ"ן המקומי יוסי לחיאני

 

ועד כאן להשבוע, שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פשוט הזוי

    יושב משועמם הדיוט וחושב שיש איזה חרדי משועמם אחד בכל העולם שאכפת לו מכל מיני כלומניקים שלא שווים כלום ממש.

    יהודי |
    הגב