ההקלטה מתוך הווטאספ הפנימי של הסיקריקים (הקלטה) האזינו

כנופיית הסיקרקים בפעולה – מתוך קבוצת הווטסאפ נחשפים כיצד מארגנים תקיפה נגד האדמו"ר מתולדות אהרן בלונדון – הפגנה נגד משה אבוטבול וח"כ מאיר פרוש – התקיפה נגד מרן הראב"ד – וכיצד הם מתייחסים בזלזול להגר"ש אויערבאך

הסיקריקים משתוללים: במוצאי שבת האחרונה בשעת  הלווייתו של  הגאון האדיר רבי לוי הכהן רבינוביץ זצוק"ל השתיקו את אחד הסיקריקים   שחירף וגידף במהלך הלוויה את גדולי התורה ובראשם הגר"מ שטרנבוך שליט"א ראב"ד ירושלים, תוך כדי נשמט מכשיר הפלאפון האישי של אותו סיקריק מכיסו, ונמצא מאוחר יותר על ידי עוברי אורח שהעבירו את הפלאפון לבדיקה על ידי מומחים.

[alooma ref="72ca16cbcfe1862bde406625d6fd5e63.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

חומר רב נחשף בטלפון של הסיקריק אשר יפורסם עם הזמן, כעת אנחנו מפרסמים הקלטה מתוך הווטסאפ הפנימי של כת הסיקריקים ביום שני שעבר.

מיד בתחילת ההקלטה נשמע כיצד כת הסיקריקים מתכננים לפגוע בחסיד שבכהונה כ"ק מרן אדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א, בהפגנה שערכו נגדו בשבוע שעבר בלונדון, תוך כדי שמכנים את חסידי תולדות אהרן "כת רוצחים".

בהקלטה שומעים גם בבירור איך הם מדברים בזלזול ובגסות על הגר"ש אויערבאך ועל אנשיו.

במקביל נשמע כיצד הם מתכננים את התקיפה נגד ח"כ מאיר פרוש,  וראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, ששהו באותן דקות בחנות "אור החיים סנטר" בשכונת מאה שערים.

כמו כן שומעים אותם מתכננים את הפגיעה בהגר"מ שטרנבוך ראב"ד ירושלים במהלך העצרת שהתקיימה באותו ערב לכבוד הבחורים שישבו בכלא, תוך שהם מזלזלים בעצרת עצמה בטענה שהגר"ש אויערבאך עוקר את חומת ההתבדלות.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הסיקריקים מתכוננים לפגוע במרן הראב"ד:
  היום שמעתי שהסיקריקים ממאה שערים רוצים לפגוע ר"ל במרן הראב"ד שליט"א בשעת ההפגנה שנגד חוק הגיוס, שתתקיים במוצאי צום עשרה בטבת. שומו שמים!!!!! איזה חילול השם בגדול, נורא ואיום!!!

  אחינו כל בית ישראל נתונים בצרה גדולה, והם (הקנאים) רוצים לבייש את הראב"ד ברבים? הרי אין חילול השם יותר מזה!!! כאמור בחוגי הקנאים המארגנים את ההפגנה מצפים להשתתפותם של אלפים שייצאו במחאה כנגדו בגלל חפירת הקברים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אוי אוי אוי!! שומו שמים!!
  בושה וחרפה, שהרב יום טוב בורשטין חבר טוב של השייגץ (סלנים) הכופר בתחיית המתים, החופר קברי ישראל, בבית שמש, זעזוע!! איזה רב התיר לו לחפור קברי ישראל? אולי "הרב המתיר"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב