ההקלטה נחשפת: האם 'ועדת הרבנים לענייני תקשורת' מתנכלת לבכירי 'דגל'? – האזינו(הקלטה)

ועדת הרבנים לענייני תקשורת בעין הסערה. הסיבה: טענות להתנהלות חד צדדית וחסימת מספרים פרטיים של בכירים ב'דגל'. ההקלטה בפנים

[alooma ref="9c07157c58c7ecde2f69886345c36a67.wav" src="1" autoplay="0" pid="0"]ועדת הרבנים לענייני תקשורת הוקמה במטרה ליצור טלפון סלולארי המשמש לשיחה בלבד, ללא תוכנות ותכונות אחרות הקיימות במכשירים רבים אחרים.

טענות רבות הועלו בשנה האחרונה נגד הנהלת ועדת הרבנים שאינה מתעסקת רק בתפקיד שיועד לה מלכתחילה ומתערבת ואף לוקחת צד במחלוקת הפנים ליטאית, כאשר קווי תוכן המביאים תכנים המזוהים עם צד 'הפלג הירושלמי' אינם נחסמים בכלל או שנחסמים לעתים רחוקות.

חלק מכוחה של הועדה, היא היכולת לחסום מספרים מסוימים כך שבעלי ה"סלולארי כשר" לא יוכלו להתקשר אליהם. בחיוג למספרים אלו מופיעה הודעה מוקלטת המודיעה כי זהו "מספר לא מורשה".

מההקלטה המצורפת לכתבה עולה נתון חדש שהצליח להדהים רבים ב'דגל התורה': בחור המזוהה עם אנשי 'בני תורה' התלונן בפני 'ועדת הרבנים לענייני תקשורת' על אחד מהמספרים השייכים לבכיר ב'דגל התורה' וביקש לחסום את המספר היות ומדובר בקו נייעס לטענתו, לא עברו כמה שעות ו-2 המספרים של אותו בכיר נחסמו ולא היה באפשרותו לקבל שיחות.

מבדיקה קצרה התברר כי בועדת הרבנים לא טרחו לבדוק מה המספר המדובר, ומייד חסמו אותו לשיחות נכנסות.

מהבדיקה התברר עוד כי הבחור המזוהה עם 'בני תורה' ביקש לחסום את מספרו של הבכיר בגלל השתייכותו למחנה השני.

בשיחה אותה קיימנו ב'קוקר' עם גורמים ב'דגל התורה' הם קובלים כי אלו לא המספרים היחידים שנחסמו ע"י 'ועדת הרבנים', וישנם אישים נוספים המזוהים עם 'דגל התורה' שמספר הטלפון האישי שלהם נחסם לשיחות ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת.

תגובת ועדת הרבנים לענייני תקשורת תפורסם לכשתתקבל

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. וואי, איזו טפשות של רבנים.
  ככה זה כשלא יודעים מהו פירושו של חופש הדיבור וככה זה כשהם לוקחים את תפקיד המשטרה. זכותו של הקו המטופש נייעס להתקיים וזכותם של הרוצים לקבל ממנו עידכונים, לקבל עידכונים.

  חיה |
  הגב
 2. פשלה לא קרא כלום אותם בכירים יכולים לקבל חופש זה אסון

  גוט |
  הגב
 3. וועדה מרושעת שחוסמת באופן מרושע ושרירותי את מי שלא בצד של חיים לנג\דואק\צבי פרידמן.
  כל הכבוד למרכז החדשות שקרע להם את הצורה. צריך לחסל את וועדת העצניקי'ם הזו

  חיים אבוביץ |
  הגב
 4. הדברים מוצגים בצורה מעוותת
  מתוכן הכתבה עולה כי מדובר בס"ה ב"פשלה" שתוקנה מייד.

  אבי |
  הגב