ההקלטות נחשפות • נתניהו לחברי סיעתו "אם יתברר שמישהו הקליט – הוא גמר"

האיום לא עזר: חודש לאחר חשיפת הקלטות רה"מ בגל"צ, מפרסם היום כתב התחנה, מיכאל שמש, הקלטות מישיבת הסיעה שהתקיימה לאחר מכן ובה דיברו נתניהו, הנגבי ואלקין נגד המקליטים. בהמשך נשמע נתניהו מתייחס לסוגיית הר הבית ומצהיר: "זה לא מאמץ גדול בשבילנו להשמיד את אל-אקצא, אבל זה נגד מה שאנחנו מייצגים". האזינו

הם התחננו להפסיק להקליט, הורו על החרמת הניידים לפני הכניסה לישיבות הסיעה – אבל ההקלטות שוב עושות את דרכן לתקשורת: הבוקר נחשפו בגל"צ הקלטות מישיבת סיעת הליכוד לפני כשלשה שבועות.

מדובר בישיבה שהתקיימה שבוע לןאחר ההדלפה הקודמת בה נשמע נתניהו מצהיר כי הוא ראש הממשלה שבנה הכי הרבה ביו"ש.

"ראשית כל אני לא חוזר מהדברים שנאמרו שם. אני לא חוזר מהבהרה אחת שאמרתי שם, אבל כשאני רוצה לשאת נאום בחוץ אני עושה את זה, אתם יודעים שמעת לעת אני נואם נאומים", פתח נתניהו והוסיף: "מי שהקליט יהיה שבוי כל החיים שלו בידיים של אותו עיתונאי…ש אדם אחד או שניים שאיבדו את עולמם בגלל המקלטים, אבל שיתברר שמישהו מקליט הוא גמר. אין דרך מהירה יותר לגמור".
אילו יו"ר סיעת הליכוד, השר צחי הנגבי, אמר בענין: "אי אפשר להסתיר, אתה נתת לעיתונאי אתה כל החיים בידיים של אותו עיתונאי. והעיתונאי הזה יש לו אישה, יש לו ילדים, עוד חמש שנים הוא יכול להגיד למישהו".
גם השר ויושב הסיעה לשעבר זאב אלקין ביקש את זכות הדיבור בנושא, ואמר: "מי שעשה את זה פוגע בכולנו, אבל קודם כל בעצמו. שמישהו יעז להביא מכשיר הקלטה או להקליט בטלפון ולהוציא.

אם זה מסיבת עיתונאים אז כל אחד מאיתנו יידע שזאת מסיבת עיתונאים, וחבל. אני פונה לכל החברים לא רוצה להיכנס מי עשה את זה, אבל שיעשה חשבון נפש. הוא פוגע בכולנו אבל קודם כל בעצמו. אני מפציר בכם: שש שנים היו כאן דיונים רציניים פוליטיים ומדיניים שלא לאבד את זה ולא להשתגע אם יש מישהו אחד שיודע שעשה את זה, אני מציע לו לגשת בשקט לראש הממשלה ולהתנצל, להגיד שלא יחזור על עצמו".

בהמשך התייחס נתניהו לשאלת הר הבית והצהיר: "אם היהודים היו רוצים להשמיד את אלאקצא זה לא מאמץ כזה גדול, ממש לא, וזה לא שאנחנו לא בכיוון – זה נגד מה שאנחנו מייצגים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אנחנו כן מייצגים את הריסת אל אקצא – הרשעים אויבי ישראל

    ט |
    הגב