ההקלטות שעשויות להכריע את הבחירות בארה"ב דלפו: טראמפ: "לא אפרוש"

טלטלה במירוץ לנשיאות ארה"ב בעקבות חשיפת הקלטת בה נשמע המועמד הרפובליקני דונלד טרמאפ מעיר הערות לנשים באופן וולגרי , במערכת הפוליטית תוהים אם טרמאפ ישרוד את המירוץ אך המועמד הרפובליקני לנשיאות מצהיר הערב (שבת) כי אין בכוונתו לפרוש מהמרוץ בעקבות הסערה.

טלטלה במירוץ לנשיאות ארה"ב בעקבות חשיפת הקלטת בה נשמע המועמד הרפובליקני דונלד טרמאפ מעיר הערות חריגות על נשים, במערכת הפוליטית תוהים אם טרמאפ ישרוד את המירוץ אך המועמד הרפובליקני לנשיאות מצהיר הערב (שבת) כי אין בכוונתו לפרוש מהמרוץ בעקבות הסערה.

בריאיון ל"וול סטריט ג'ורנל" אמר טראמפ: "התמיכה בי מדהימה". המועמד ציין כי הקמפיין שלו לא נקלע למשבר בעקבות ההקלטה.

בקטע נשמע טראמפ מדבר על נשים באופן וולגרי, כאשר הוא מחוץ לעדשת המצלמה, במהלך צילומים לתכנית הבידור "Access Hollywood". הקטע המדובר נחשף על ידי ה"וושינגטון פוסט".

בקטעים שנחשפו אתמול נשמע טראמפ מתרברב על כך שהיה בקשר עם נשים נשואות וכאלה שאין המקום לפורטם.

טראמפ דחה  את הביקורת כלפי הקטע וטען שמדובר ב"הלצה של חדר הלבשה", בהצהרה רשמית שהוציא מטה הבחירות שלו. ההצהרה גם ניסתה באופן מיידי להטות את תשומת הלב לביקורת על בעלה של המועמדת הילרי קלינטון, הנשיא לשעבר ביל קלינטון. רק שעות לאחר מכן פרסם סרטון ובו הוא אומר כי "טעיתי, אני מתנצל".

בצד הרפובליקני תוהו ובוהו. יו"ר בית הנבחרים פול ראיין  אמר היום (שבת) כי הוא "חש בחילה מהדברים ששמעתי, נשים צריכות לזכות בהערצה, לא בהחפצה".

ראיין הודיע למועמד הרפובליקני, באמצעות מתווכים, כי הוא אינו מוזמן לקחת חלק באירוע של המפלגה בוויסקונסין, אירוע שנועד להראות את אחדות השורות במפלגה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.