ההרוג באירוע הדריסה בירושלים: הבחור שלום יוחאי שרקי

הותר לפרסום: ההרוג באירוע הדריסה בירושלים הוא הבחור שלום יוחאי שרקי ז"ל, בן 25. שרקי הוא בנו של הרב אורי שרקי – מרבני 'מכון מאיר' ואחיו של יאיר שרקי – כתב ערוץ 2. מצבה של הפצועה שפונתה לבית החולים מוסיף להיות קשה. במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע

אירוע הדריסה בירושלים: לפני זמן קצר הותר לפרסום כי ההרוג באירוע הוא הבחור שלום יוחאי שרקי ז"ל. שרקי, בן 25, הוא בנו של הרב אורי שרקי – ראש 'מכון מאיר', ואחיו של יאיר שרקי – כתב חדשות ערוץ 2.

מצבה של הפצועה שפונתה מהמקום מוסיף להיות קשה והרופאים ממשיכים להילחם על חייה.

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע, כאשר טרם ברור האם מדובר באירוע לאומני או בתאונת דרכים. מנגד, במשפחת שרקי משוכנעים שמדובר באירוע על רקע לאומני. בהודעת המשפחה נאמר כי הם "מודיעים על פטירתו של שלום יוחאי שנרצח בידי בן עוולה".

תמונה (1)
במשפחה משוכנעים כי מדובר בפיגוע. ההרוג שלום יוחאי שרקי ז"ל

כזכור, סמוך לשעה 23:00 התקבל במוקד מד"א מרחב ירושלים דיווח על שני בני אדם שנפגעו מרכב סמוך לתחנת אוטובוס בגבעה הצרפתית.

דובר מד"א זכי הלר מסר: מדובר ברכב פרטי שפגע ב- 2 בני אדם שהמתינו בתחנת האוטובוס , חובשים ופאראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים את שני הנפגעים לביה"ח הדסה עין כרם, בהם : גבר כבן 30 במצב קשה עם פגיעת ראש מורדם ומונשם וצעירה כבת 20 במצב קשה עם פגיעת ראש מורדמת ומונשמת . נהג הרכב שנפגע באורח קל מטופל ע"י צוותי מד"א במקום .

הפרמדיקים דוד דלפן ואהרון אדלר שהוזעקו לזירה מספרים: "כשהגענו ראינו רכב מעוך שנבלם ברמזור ובסמוך לתחנת אוטובוס היו מוטלים שני פצועים קשה, טיפלנו בגבר בן 30 מחוסר הכרה שסבל מפגיעת ראש קשה, ובצעירה כבת 20 שסבלה גם היא מפגיעת ראש קשה והייתה בהכרה מעורפלת. פינינו אותם במהירות תוך טיפול רפואי לבית החולים כשהם מורדמים ומונשמים. נהג הרכב שנלכד בכסא הנהג טופל על ידנו בשטח ובהמשך פונה באמבולנס לבית החולים".

שמואל דהוקי מתנדב איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בתאונה עם מעורבות הולכי רגל ששהו בתחנת אוטובוס בסמוך לפסל הלבן, הענקנו טיפול רפואי ראשוני לגבר כבן 30 ולאישה בסביבות גיל 20 שנפצעו באורח קשה מאוד ואיבדו את ההכרה, נהג הרכב נפצע באורח קל, הנפגעים פונו לחדר הטראומה בבית החולים הדסה עין כרם, נסיבות האירוע ייבדקו ע"י המשטרה".

 

זירת האירוע

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.