התחזקות השחקן החילוני "לא מוותר על שבת ותפילין" (הקלטה)

אם היה מי שחשב שלאחר התחזקותו בדת של השחקן נתי רביץ לפני למעלה מעשור, הקריירה שלו תדעך, הלו”ז שלו מוכיח אחרת. האזינו לסיפור המרגש. {נתי רביץ בראיון מרגש ומחזק}

במסגרת הפינה אומן באמונה בתוכנית חידודון עם עמי מימון התארח נתי רביץ – שחקן מוכר מאוד בציבור הכללי וסיפר על החיבור שלו לאמונה. “לרוב האנשים, במיוחד בדורנו, נמאס מהשקר. מרגישים שראו הכל, טעמו הכל, הכל פרוץ, זמין ונזיל, וסף הרגישות יורד לשפל שובר שיאים, אבל בכל זאת חסר משהו. אתה מתחיל להבין שכל מה שקורה בעולם לא קורה סתם.

זה משהו מעבר למה שנתפס בחמשת החושים. משהו בפנים מתעורר ואנשים מזהים קשר עם עצמם ועם מורשת אדירה”, מספר רביץ.

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול ברמה')

,

רביץ לומד חסידות בבית חב”ד בתל אביב, ליד מקום מגוריו, אבל במקביל ממשיך לשחק בתיאטרון, רביץ נולד באילת וכעבור כמה חודשים עברה משפחתו לארצות הברית בעקבות עבודתו של אביו, לאחר חזרתו לארץ שיחק רביץ בקולנוע ובתאטרון מבגוון תפקידים, ב-2012 התחתן עם נועה אופרבר ולהם בן חמוד.

ההתקרבות לדת שינתה את רביץ ומיתנה אותו בצורה משמעותית. זה החל עם הולדת בנו הבכור, לפני שבע שנים וחצי, אחד השינויים שעבר רביץ כולל את רצונו להיקרא נתן ולא נתי. במהלך כל הראיון מתקן את עמי מימון  -“הייתי יותר שמח, אם היו פונים אליי כאל נתן. גם בקרדיטים שלי כתוב כיום נתן”.

הפינה “אומן באמונה” משודרת מידי יום ראשון בתוכניתו של עמי מימון – “חידודון”, במסגרת הפינה עולים אומנים ושחקנים מוכרים בעיקר בציבור הכללי ומספרים על ההתחזקות שלהם וההתקרבות לאבא שבשמיים, לסיום מספר רביץ “הלימוד זאת מתנה. יש לך גן עדן. תאכל כמה שאתה רוצה. אני הולך לבית חב”ד לפי היכולות שלי, אם זה שעה ביום או שעתיים לימוד ושעתיים תפילה ביום”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.