התנגשות חזיתית בין הרב עמאר למרן הגר"ע יוסף

אחרי שמועות כאלה ואחרות, שפחות או יותר ביססו את תמיכתו של הגר"ש עמאר ברב דוד סתיו, כך ששניהם ייבחרו כרבנים הראשיים – האשכנזי והספרדי – מקבל הבוקר משנה תוקף.
בראיון ל'קול ברמה', אמר ניסים אלקסלסי, אחד האנשים הקרובים ביותר לגר"ש עמאר ומי שבעצם עובד קשה במשך חודשים רבים כדי להבטיח את בחירתו של הרב עמאר, כי הרב תומך ברב דוד סתיו, זאת בעצם בניגוד לדעתו של מרן הגר"ע יוסף שדעתו אינה נוחה מבחירתו של סתיו.
כזכור, רק לאחרונה אמר ח"כ אריאל אטיאס על תמיכת הגר"ש עמאר בסתיו כי "הרב עמאר אמר לפני מספר שבועות שאין דבר כזה ולא יהיה דבר כזה. זה מה שהרב עמאר, הרב הראשי, אמר לי, לא בדרך ששמעתי ממישהו אחר, הוא דיבר אתי בצורה מאוד ברורה על הרב סתיו".
כעת, אומר אלקסלסי כי הדברים לא נכונים: "הייתה לי שיחה בנושא הזה עם אריאל אטיאס ואמרתי לו שאני חושב שבנושא הזה הוא שגה, קורה שבן אדם טועה, כשהוא הודיע שהרב עמאר אמר לו בלשון הזאת, הרב עמאר לא אמר לו את זה". בהמשך הוסיף ואמר: "אריאל אטיאס אמר שהוא שגה בזה".
הרב עמאר לא מתנגד: "לרב עמאר אין התנגדות לאף רב כולל הרב דוד סתיו. הרב דוד סתיו, בסוף יכולים לחלוק על דרכי הפעולה שלו, אבל הוא תלמיד חכם לא פחות מהרבה רבנים, הרב סתיו עבר את כל המבחנים בכתב, אי אפשר לזלזל באנשים בגלל הכיפה שהוא לובש".
עוד אמר אלקסלסי כי "הרב עמאר אמר את דברו למי שהיה צריך לומר, גם לאנשי הבית היהודי וגם לרב עובדיה יוסף. אנחנו לא באנו לפסול אף אחד אנחנו באנו לקרב, אף פעם לא ראינו עין בעין את מה שמייצג גפני".
צילום תמונה – פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.