'ההתפרקות' של חברי המועצה • בקליינע

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר: חברי המועצה החרדים שהצטרפו לטוויטר • הדיאטה של העיתונאי • הדו"ח שלאחר המופע • ומה סיפר ערד ניר לכתבים החרדים בקפריסין ? בקליינע { ברנז'ה }

שבוע סוער גשום וקריר עבר על הברנז'ה החרדית שנאלצה להתייצב כמקשה אחת מול ה'קוקו' של ערוץ 10 שהצליח במשפט אחד להשכיח לנו את מסע  האד"מור ממלטה לבית שמש.

בעקבות "ההתפרקות" בקליינע יצא להתחקות אחר חשבונות הטוויטר של העסקנים החרדים:שצצו כפטריות לאחר (פתיתי) השלג. בין המצטרפים החדשים למועדון הם:חבר עיריית ירושלים שלמה רוזנשטיין, פיני עזרא, נחמניאל סבן, נחמן ניימן, ממודיעין עילית(שלומי אמונים) ועוד היד נטוייה.אם לא יהיו שינויים   מנחם שפירא וישראל קלרמן עשויים גם להצטרף למצייצים. איך אומר אבישי? "כך נראת התפרקות".

מי שלא ראה את "ההתפרקות" הוא שמעון בריטוקפף שיוצא מידי ערב להליכה עם רעייתו, גם בקור העז בריטקופף לא מוותר. ת'אמת, אחרי עודף ברטרים בסטקיות המובילות בבירה, גם בקליינע היה מחרף את נפשו.

הירושלמים נערכו לקראת השלג שבושש מלבוא, אחד מהם תושב הר שמואל ירח טוקר שהצטייד במוצרים רבים לקראת הפתיתים .

ירח מצטייד בלחם. אם אין שלג יש לחם.
ירח מצטייד בלחם. אם אין שלג יש לחם.

העיתונאים החרדים התאכזבו מהכמות הדלה של הלבן, ברגע האחרון אחד העיתונאים עוד גייס את קולות הימאים שלא סייעו להמתיק את הגלולה השחורה וירח שיגר מסר לבן לאלפי העוקבים.

ירח יתרו

לחדשות בספרא: בחירות מתוחות נערכו בעירייה על ראשות ועד העובדים. מי שהתמודדה לתפקיד היא בתו של איש ירושלים הרב ישראל גליס שהגיע לחזק עם סיפורי ירושלים של מעלה.

 

גליס יתרו

למי שכסס ציפורניים ולא יכול היה באותו זמן לעמוד במתח הוא הסגן המיועד יצחק פינדרוס, שעסק בפעילות בקבלת קהל בשכונות .

פינדרוס יתרו

בזמן שפינטזתם על שלג, יעקב מורגנבסר ורעייתו  שיחקו עם מטר שלג לבנבן. גם אברמייל'ה פריד מחל על כבודו ופיזר את השלג תוך כדי שהוא  מפזם את "עלה קטן"

פריד בשלג

גם שלומי גיל התפנק בשלג במהלך שהותו במוסקבה במסגרת עבודתו.

גיל מוסקבה יתרו

מורגנר יתרו

מי ערך השבוע את המחנה החרדי? כששיעל'ה וינברגר בחו"ל, יתכן מאד כי עורך נוסף במחנה נתרם למשימה.

עקיבא ויס (אבי שיף) ואיתי גדסי המריאו במטוסו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לרגל חתימת עסקת הגז בקפריסין. השניים עלו על מטוס בשמונה בבוקר, וחזרו לקראת ערב. הכתבים המדיניים קיבלו שיעור היסטוריה מעורך חדשות החוץ של חדשות 2 ערד ניר במהלך מסע ראש הממשלה היום בקפריסין.

ערד יתרו

שדר הנייעס של ה'קול החרדי'  ציקי פרנק המריא השבוע ללונדון שם הסתובב בסמטאות גולדס גרין.

לונדון יתרו

הידעתם?ראש העיר משה אבוטבול עבר לכשר מאז האסון הכבד שניחת על משפחתו.

הידעתם? ראש עיריית מודיעין חיים ביבס צועד רגלית מידי ליל שבת בכדי להתפלל בבית הכנסת של חב"ד בעיר.

עיריית בני ברק פרסמה השבוע מודעה בתשלום בי'תד  נאמן'. סולחה בין זייברט לעיתון הליטאי? בהחלט.

הראיס של ש" ס אריה דרעי הגיע לביקור בצפת והתכבד בכבוד מלכים לקול שירת :שאו שערים ראשיכם", מי אמר מרן  ולא קיבל?.

גרעי יתרו

האסטרטג החרדי דוד רוזנטל  נפגש השבוע עם הח"כ החדש של הליכוד אמיר אוחנה  "לאומי וליברלי. וגם איש חוק, משפט וספר", כתב רוזנטל ועורר תהיות רבות.

רוזנטל יתרו

מערכת בקליינע משגרת תנחומים לרמי ראב"ד לשעבר רב חיל האויר על פטירת אביו ר' ירחמיאל מותיקי העיר פתח תקווה.

לבקליינע נודע כי בניחום אבלים נצפו מס' בכירים במערכת הביטחון

ברכת מזל"ט לאיש קול חי נדב ארבל לרגל הולדת בנו

שמחה במירון: בציון הרשב"י במירון נערכה היום שמחת הברית לבנו של העסקן ו'איש מירון'  ר' צביקה לבל, בהשתתפות ידידים בני משפחה ומכרים, וקהל רב מבאי ציון הרשב"י במהלך כל ימות השנה. צילום: דוברות אור הרשב"י

לבל יתרו

בקליינע מקבל לא מעט הזמנות לאירועים, בראשית השבוע הוזמן בקליינע עם רעייתו לערב הצדעה שנערך בהיכל התרבות ברחובות עבור המאסטרו ישי לפידות, באין חניות בקליינע חנה על מדרכה, מתוחים ? יש תפנית בעלילה.

YA_S1630-2

כבר בכניסה להיכל התרבות נתקלנו בכתב הכלכלי של ערוץ 2 מנחם הורביץ שהתיישב מרחק שתי כסאות מבקליינע ועלה לשיר יחד עם לפידות.  מאוחר יותר אבי מילר הצטרף למועצת (ליהוק חדש?), אוף שימחעס'  קיפצו על הבמה והזכירו לבקליינע את ימי טרום "ההתפרקות", המלחין גדעון לוין הגיע במיוחד מחו"ל וריגש את ישי. בתום המופע צעדנו  לעבר הרכב שם גילנו על השמשה דו"ח על סך 500 שקלים כעונש על חניה על המדרכה, בדו"ח נכתב כי הניידת הוזמנה על ידי פנייה מאזרח מודאג שהתקשר למוקד.

זמר החתונות רולי דיקמן, יוסי חיים ויתר הליצנים מ'טובים השניים' עשו "מעשה שטיסל" בגרסה החרדית. רשועים ארורים.

רולי יתרו

בקוריץ "פתרונות מיחשוב"חנכנו את המשרדים החדשים של  חטיבת המיחשוב העסקית, חלק מהברנז'ה באו לחגוג.

שלומי יתרו

אחרי תקופת חבלי הלידה, מני קרויס חנך שיעור תורה שבועי ומגוון בהלכה ופרפראות בבני ברק בו משתתפים בו עשרות בחורים מכל הסוגים שנוטשים ומתנתקים מהכל ומגיעים לרוות את צימאונם בתורה הק׳.

קרויסס יתרו

 ולסיום: בחברת הייטק חרדית במרכז הארץ נערכה אסיפת חירום בהשתתפות ההנהלה, הרקע: שמועה זדונית שהופצה על ידי עובדת חרדית בחברה לאחד הכתבים.

 

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.