הוארך מעצרו של דוד קרויס: "חשוד בתקיפת רב המשטרה"

בית המשפט האריך את מעצרו של דוד קרויס בנו של איש 'העדה החרדית' יואליש קרויס החשוד בתקיפת רב המשטרה בירושלים. קרויס נעצר אמש ב'מאה שערים' במבצע של כוחות משטרתיים גדולים.

אמש נעצר בשכונת 'מאה שערים' בירושלים דוד קרויס בנו של יואליש קרויס בחשד למעורבות בתקיפת רב המשטרה בירושלים, הרב אליהו חרל"פ לפני כחודש בשטיבלאך מאה שערים.

 

אמש, סמוך לשעה 22:00, פרצו כוחות משטרה רבים לשכונת מאה שערים בירושלים וחיפשו אחר דוד קרויס, במהלך החיפושים נזרקו חפצים ואבנים על עבר כוחות המשטרה שהגיעו למקום בכוחות מתוגברים כשבסופן עצרו את קרויס.

 

בית משפט השלום בירושלים האריך היום עד ליום חמישי את מעצרו, לפני מספר ימים נלקחה אשת יואליש קרויס לחקירה במגרש הרוסים בניסיון לדלות ממנה פרטים על בנה החשוד בתקיפה.

 

כזכור, לפני כמעט חודש רב מחוז ירושלים של משטרת ישראל, הרב אליהו חרל"פ הותקף בשכונת מאה שערים בידי עשרות סיקריקים החברים כפי הנראה באחד הפלגים הקיצוניים בשכונה, וחולץ ללא פגע.

 

הרב חרל"פ הגיע לשכונה במדי משטרה להתפלל באחד מבתי הכנסת במאה שערים והותקף על פי המשטרה על ידי עשרות חרדים, שנמלטו לאחר מכן מהמקום. הרב חרל"פ הזעיק למקום כוחות משטרה, חולץ ללא פגע ולא נזקק לטיפול רפואי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.