כתב אישום יוגש נגד השבאבניק שדרס את הילד בבר אילן

בית משפט השלום לתעבורה בירושלים האריך בשלושה ימים את מעצרו של דוד עמר, נהג הרכב שמעורב בתאונת הפגע וברח בשבת האחרונה, בה נפצע ילד חרדי בן שש בדרך בר אילן בבירה. כתב אישום יוגש נגד הנהג.

מעצרו של השבאבניק הדורס הוארך. בית משפט השלום לתעבורה בירושלים האריך בשלושה ימים את מעצרו של דוד עמר, נהג הרכב שמעורב בתאונת הפגע וברח בשבת האחרונה, בה נפצע ילד חרדי בן שש  בדרך בר אילן בבירה.

כתב אישום יוגש נגד הנהג, שהיה מעורב בתאונת "פגע וברח" בצומת בר אילן, בגין הפקרות ונהיגה ללא רישיון.

המשטרה מייחסת לעמר ,21, עבירות של הפקרה לאחר תאונה, שיבוש מהלכי משפט, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה בחוסר זהירות, אי הגשת עזרה לנפגע בתאונה, אי הודעה מיידית על תאונה, עקיפה לפני מעבר חצייה ונהיגה ברכב ללא ביטוח.

עובדיה, אחד מאחיו של הנהג, שוחח עם כתבים מחוץ לאולם הדיונים ואמר: "הוא לא יצא לבלות. אני דיברתי ישירות עם החוקר ואמרתי לו שאח לי נמצא בבית ורוצה להסגיר את עצמו – הוא נכנס לפאניקה וזה דבר טבעי. החוקר כיבד את הבקשה שלי והגיע לשכונה חרדית בלי צ'קלקות ואסף את שניהם לתחנת המשטרה".

 

שעות לאחר התאונה פנה אחיו של הנהג הפוגע למשטרה והסגיר אותו ואת אחיו. בחקירה התברר שנהג המכונית בן 21 מעולם לא הוציא רישיון נהיגה ומעצרו כאמור הוארך ביומיים.

 

עם הגעתם לזירת התאונה, ביצעו שוטרי התנועה של ירושלים מספר פעולות שבעקבותיהם הצליחו להתחקות אחר הפעולות אותם ביצע הנהג הפוגע. במקביל אותר הרכב מסוג טויוטה קורולה, כשהוא חונה באופן מוסווה ברחוב פתחיה בעיר.

 

לאחר מספר שעות ולאחר שהרכב אותר ונגרר להמשך בדיקות ואיסוף ראיות, הבינו בני משפחתו של הנהג הפוגע כי מעצרו מתקרב, ומיהרו להסגיר אותו, יחד עם אחיו הצעיר, למשטרה.

 

מחקירה ראשונית במשטרת התנועה בירושלים עולה כי הנהג הפוגע, בן 21, היה ברכב עם אחיו הקטן ונוסע נוסף – חבר שזהותו ידועה למשטרה, אך טרם נעצר. השלושה נסעו מכיוון שמואל הנביא לצומת בר אילן, אז פגע החשוד בילד בן ה-6 שחצה את הכביש במעבר חצייה, כך על פי חקירה ראשונית של בוחני התנועה.

 

החשוד שנהג ברכב נמלט מהמקום, החנה את הרכב באופן מסווה – ויצא לבלות מאוחר יותר בערב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.