הוארך מעצר תלמיד ישיבת 'גרודנא' שהתעמת עם שוטרים במתחם ביג (וידאו)

המשטרה עצרה את מאיר כהן, תלמיד ישיבה מאשדוד, שהפך ללהיט ברשתות החברתיות לאחר שצולם בכמה הזדמנויות צועק לעבר מבקרים במרכז "ביג" בעיר. במגזר החרדי מגנים: "גרם לחילול השם". מעצרו הוארך ביממה. צפו

מאיר כהן, תלמיד ישיבה מאשדוד שהפך לכוכב ברשתות החברתיות לאחר שתועד צועק לעבר עוברים ושבים "שבת היום", נעצר אמש (שבת) בסמוך למרכז הקניות "ביג" באשדוד בחשד שהפר את הסדר הציבורי.

היום בצהריים הורה בית המשפט השלום באשקלון להאריך את מעצרו ביממה. מיוחסות, בין היתר, סעיפי עבירה של תקיפה, איומים והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

כהן תועד כמה פעמים במהלך השבועות האחרונים כשהוא מגיע בשיאה של השבת למרכז הקניות החדש במטרה למחות נגד פעילותו ביום זה, תוך שהוא צועק פעם אחר פעם: "שבת היום". הסרטונים בכיכובו, שבהם הוא נראה צועק בקולי קולות לעבר חילונים, צברו אלפי לייקים ושיתופים.

במגזר החרדי לא מגבים את מעשיו של כהן. גורם חרדי המעורה במאבק נגד פתיחת מרכז הקניות בשבתות אמר לוואלה! NEWS כי הבחור גרם "לחילול השם גדול מאוד". לדבריו, "הוא התבקש כמה פעמים להימנע מהגעה למקום בטענה שזה רק משרת את המטרה ההפוכה מסגירת הקניון בשבתות".

באדיבות וואלה! יהדות

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל הכבוד לבחור היקר הנלחם יחידי על קדושת השבת,כל גדולי ישראל בכל הדרות נהגו כמהו ..וכזה ראה וקדש…..

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב