עטוף בטלית וחבוש בכיפה ליברמן עלה לכותל I החכי"ם החרדים מגיבים ומברכים • סיקור וידאו תמונות והכרעת הדין

לאחר הזיכוי הדרמטי, של אביגדור ליברמן בבית המשפט, הוא עלה לכותל מלווה בבני משפחתו ומקורביו. הוא חבש כיפה, התעטף בטלית ונשא תפילת הודיה במקום.

תגובות המערכת הפוליטית לא איחרו להגיע: רוב התגובות היו תגובות של ברכה ושמחה, וחלקם הקטן, קרא לפרקליטות לערער על הזיכוי לבית משפט העליון.

הנשיא שמעון פרס התקשר לליברמן וברך אותו על הזיכוי בפסק הדין והשתתף בצערו על הסבל שעבר, ליברמן הודה לנשיא והוסיף "כי הם יחזרו לשתף פעולה ולקיים את הפגישות הפורות השבועיות כנשיא ושר חוץ".

בין ראשוני המברכים היה גם ראש הממשלה בנימין נתניהו ששוחח עם אביגדור ליברמן וברך "אני מברך אותך על הזיכוי פה אחד ושמח על שובך לממשלת ישראל כדי שנמשיך לעבוד יחד לטובת עם ישראל".

שר האוצר יאיר לפיד יו"ר מפלגת יש עתיד, אמר ״מברך בחום את ח״כ אביגדור ליברמן על זיכויו על ידי בית המשפט״.

שרת המשפטים, ציפי לבני מסרה כי היא: ״מברכת את אביגדור ליברמן על זיכויו ושמחה בשבילו באופן אישי. אני מכבדת את הכרעת בית המשפט ונותנת אמון מלא במערכת המשפט ואכיפת החוק".

יו״ר שס אריה דרעי כתב בהודעת הברכה: "אני שמח בשמחתו של ידידי ח״כ אביגדור ליברמן ומברך אותו ואת בני משפחתו על הזיכוי המוחלט, לאחר הסבל הרב שעברו בשנים האחרונות".

השר יצחק אהרונוביץ' התייחס בדבריו למפלגת 'ישראל ביתנו' לאחר הזיכוי וטען: "החיבור עם הליכוד לא עשה לנו טוב, צריכים להחליט האם נפרדים".

גם ח"כ פרוש ברך את הזכאי: "אני מברך את ידידי ח"כ אביגדור ליברמן ובני משפחתו, על הזיכוי המלא שהתקבל בבית משפט. מדובר בסיומו של עינוי דין מיותר. ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו, ומבקש ממנו לסייע לשמור על ערכי היהדות והתורה בארץ".

ח"כ אייכלר הזדרז לברך על הזיכוי והוסיף כי "הזיכוי חייב לפקוח עיני הציבור על רדיפות שלטון הרשע נגד כל מי שאינו שייך לאליטה שלהם. וכל הרשעה כולה כעשן תכלה… כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ".

ח"כ ליצמן אמר שהוא: "מברך על זיכויו המלא של ח"כ אביגדור ליברמן בתום שנים רבות של סבל ועינוי הדין, ומאחל להצלחתו בהמשך תפקידיו הציבוריים".

ח"כ מאיר פרוש: אני מברך את ידידי ח"כ אביגדור ליברמן ובני משפחתו, על הזיכוי המלא שהתקבל בבית משפט. מדובר בסיומו של עינוי דין מיותר.מאחל לו הצלחה בהמשך דרכו, ומבקש ממנו לסייע לשמור על ערכי היהדות והתורה בארץ

יו"ר מרצ זהבה גלאון אמרה על זיכויו של אביגדור ליברמן: "יש לכבד את הכרעת בית המשפט, ובמקביל לבדוק את התנהלותו של היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין" וטוענת כי "בניגוד לעמדת פרקליט המדינה ופרקליטים בכירים אחרים, העדיף וינשטיין להגיש נגד ליברמן כתב אישום בעניין שולי יחסית, ולסגור את תיק השחיתות החמור נגדו".

בין המתנגדים המעטים, יש לציין, לפסק הדין, הייתה יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ' שמסרה כי "שחיתות ציבורית אינה נופלת מחומרתה של שחיתות פלילית. אני קוראת ליועץ המשפטי לממשלה להורות לפרקליטות להגיש ערעור".

צילום גלריה – פלאש 90

 

LIBERMAN COURT CASE LIBERMAN COURT CASE LIBERMAN COURT CASE LIBERMAN COURT CASE LIBERMAN COURT CASE

תמונות- פלאש 90

צפו בהכרעת הדין שהוציאה את ליברמן זכאי
ליברמן 1

ליברמן 2

ליברמן 3

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.