"הוא ירה לכל עבר": הרוגים ופצועים בירי בבי"ס בארה"ב

תלמיד בית ספר נכנס הערב לבית ספר תיכון בדרום פלורידה והחל לירות לכל עבר – כתוצאה מכך מספר תלמידים נהרגו ועשרות נפצעו

תלמיד בית ספר נכנס הערב לבית ספר תיכון בדרום פלורידה והחל לירות לכל עבר – כתוצאה מכך מספר תלמידים נהרגו ועשרות נפצעו. על פי הדיווחים החשוד – תלמיד בית הספר- נעצר על ידי כוחות המשטרה שהגיעו למקום.

עשרות ניידות משטרה הוזעקו לזירה על מנת לשמור על הסדר. צילומים אוויריים מהאזור מראים תלמידים ומורים בורחים מזירת הירי.

הנשיא טראמפ עודכן בנוגע לפרטי הירי והגיב בחשבון הטוויטר שלו לתקרית. "תפילות ותנחומים למשפחות הקורבנות באירוע הירי הנוראי בפלורידה", כתב טראמפ. "אף ילד, מורה או כל אחד אחר צריך להרגיש לא בטוח בבית ספר אמריקני".

מהזירה

"בהתחלה חשבנו שמדובר במתיחה", שיחזרה לריסה רוזנבלט, אמא לתלמידה הלומדת בבית הספר. "היא התחננה שאתקשר למוקד החירום וצעקה שיש שם פצועים".

תלמידה אחת סיפרה: "כשאזעקת כיבוי האש החלה לעבוד וילדים התפנו, שמעתי חמישה פיצוצים. אמרתי לעצמי 'זה לא תרגיל, מעולם לא היו לנו תרגילים כאלה'. וכשהתחלנו להתפנות לכיוון מרכז בית הספר ידעתי שמדובר ביותר מתרגיל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יום קטלני למה: = זה בטח נקמת הרשעים ישר מהשמים, על גזירת גיוס השמד של צה"ל. שלשום תקנות גיוס בנות "השמד" אושרו. אבל *"אין עוד מלבדו"* ובקרוב נזכה לראות נקמת השם על אלו שגוזרים גזירות נגד השם. ואז נא לא לבכות על הנקמות, בגלל שזה נקמת הרשעים ישר מהשמים, על גזירת גיוס השמד של צה"ל. הקב"ה בוכה על חידוש גזירת הגיוס ועכשיו הוא רק הוא מתחיל לנקום על הגיוס של בנים וגיוס בנות. [כדכתיב "אל נקמות ד' ודם עבדיו יקום"] והיום בחדשות הבוקר הודיעו על תאונה קטלנית בכביש 6: 2 חיילים כבר נהרגו במקום. במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דווח על תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 6 צפונית לניצני עוז בנתיב לכיוון דרום. 2 חיילים נהרגו, כנראה שזה רק ההתחלה של הנקמה של הקב"ה על גזירת השמד בפועל. הנקמה מגיע ישר מהשמים!!! בלי שאנחנו נקח נקמה בעמלקים של הדור הזה. אֵל נְקָמוֹת ד' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע היינו נקמת הרשעים: הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל גֵּאִים: עַד מָתַי רְשָׁעִים ד' עַד מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ: המזמור פותח בקריאה לד' לנקום באויבים המתנכלים לישראל. ורק לד' הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִּרְכָתֶךָ סֶּלָה. בספר סגולות הומלצה קריאת הפרק {הוא פרק צ"ד בתהילים} כמועילה לאדם להיפטר מאויבים המעיקים עליו. "לוּלֵי ד' עֶזְרָתָה לִּי כִּמְעַט שָׁכְנָה דוּמָה נַפְשִׁי" ואנחנו החרדים לדבר השם: מוכנים למסור נפשינו, כי עליך הורגנו (החרדים) כל היום נחשבנו כצאן טבחה – בין הציונים – המינים – רודפי הדעת – החילונים. "אין עוד מלבדו"…

  WOW

  איזה יום קטלני למה: = זה בטח נקמת הרשעים ישר מהשמים, על גזירת גיוס השמד של צה"ל. שלשום תקנות גיוס בנות "השמד" אושרו. אבל *"אין עוד מלבדו"* ובקרוב נזכה לראות נקמת השם על אלו שגוזרים גזירות נגד השם. ואז נא לא לבכות על הנקמות, בגלל שזה נקמת הרשעים ישר מהשמים, על גזירת גיוס השמד של צה"ל. הקב"ה בוכה על חידוש גזירת הגיוס ועכשיו הוא רק הוא מתחיל לנקום על הגיוס של בנים וגיוס בנות. [כדכתיב "אל נקמות ד' ודם עבדיו יקום"]

  והיום בחדשות הבוקר הודיעו על תאונה קטלנית בכביש 6: 2 חיילים כבר נהרגו במקום. במוקד 101 של מד"א במרחב שרון דווח על תאונה קשה בין משאית ורכב בכביש 6 צפונית לניצני עוז בנתיב לכיוון דרום. 2 חיילים נהרגו, כנראה שזה רק ההתחלה של הנקמה של הקב"ה על גזירת השמד בפועל. הנקמה מגיע ישר מהשמים!!! בלי שאנחנו נקח נקמה בעמלקים של הדור הזה.

  אֵל נְקָמוֹת ד' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע היינו נקמת הרשעים: הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל גֵּאִים: עַד מָתַי רְשָׁעִים ד' עַד מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ: המזמור פותח בקריאה לד' לנקום באויבים המתנכלים לישראל. ורק לד' הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִּרְכָתֶךָ סֶּלָה.

  בספר סגולות הומלצה קריאת הפרק {הוא פרק צ"ד בתהילים} כמועילה לאדם להיפטר מאויבים המעיקים עליו. "לוּלֵי ד' עֶזְרָתָה לִּי כִּמְעַט שָׁכְנָה דוּמָה נַפְשִׁי" ואנחנו החרדים לדבר השם: מוכנים למסור נפשינו, כי עליך הורגנו (החרדים) כל היום נחשבנו כצאן טבחה – בין הציונים – המינים – רודפי הדעת – החילונים. "אין עוד מלבדו"…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב