"הוא תכנן את הרצח, אני בטוחה במיליון אחוז – הוא הלך ונפרד מאנשים"

רווית, אמה של דור, שחזרה היום לעיני המצלמות בבית המשפט על פרטי הרצח: "זה לא יתואר, לקחו לי את הבת שלי ואת שני הנכדים. רצחו לי אותם, טבחו לי אותם. ממש טבחו לי אותם. היא דאגה לבעלה, כמו שהיא תמיד קראה לו 'הצדיק שלי' שהוא ילמד בכולל ולא יפריעו לו. צפו בעדות המצמררת

הוריה של דור כרסנטי ז"ל, עדיין לא מוכנים לעכל את גודל הטרגדיה במגדל – באירוע בו נרצחו בתה ובנותיה.

רווית, אמה של דור, שחזרה היום לעיני המצלמות בבית המשפט על פרטי הרצח: "זה לא יתואר, לקחו לי את הבת שלי ואת שני הנכדים. רצחו לי אותם, טבחו לי אותם. ממש טבחו לי אותם. הייתה לי ילדה לתפארת, אמא מסורה שאין כמותה – טיפלה בילדים ולא נתנה שאף אחד ייגע בהם או יטפל בהם – לא מעון ולא כלום – כי היא הטיפול הכי טוב".

רווית דיברה על הקשר בין דור ז"ל לבעלה "היא דאגה לבעלה, כמו שהיא תמיד קראה לו 'הצדיק שלי' שהוא ילמד בכולל ולא יפריעו לו. היא לא הפריעה לו, היא טיפלה בשני תינוקות לבד, מהבוקר עד הלילה הייתה לבד איתם ונתנה לו את השקט ללמוד לבד". האם הוסיפה כי החשוד "תכנן את הרצח, אני בטוחה במיליון אחוז – הוא הלך ונפרד מאנשים, רק בערב יום שישי הוא ישב אצלי בשולחן וביקש סליחה מהחתן שלי דניאל. אמרו לו 'סליחה אם פגעתי, סליחה אם דיברתי לשון הרע' וגם נפרד מאנשים אחרים ביישוב".

האם  סיפרה כי הייתה עדה לרצח האכזרי: "הבת שלי גרה בצמוד לאיתן (אביה של דור ז"ל), ממש דירה צמודה, והוא פשוט חיכה שאיתן ייצא מהבית והוא ביצע את הטבח שאני ואיתן ראינו בעיניים שלנו – את הנכדים שלנו דקורים, את הבת שלנו שרועה על הרצפה".

צו איסור פרסום הוטל על מרבית פרטי חקירת האירוע. עו"ד ארז מושקוביץ, שמייצג את החשוד ברצח מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר: "מדובר בטרגדיה קשה. בית המשפט הפנה את החשוד לפסיכיאטר המחוזי שישקול הסתכלות פסיכיאטרית בתנאי אשפוז".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.