"הובלתי שת"פ עם יהדות התורה ולהסכם עם ש"ס"

היום מתקיימות בחירות לראשות הערים רמלה ובנימינה, בשיחה עם 'אקטואליק' אמר ח"כ ביטן: "ידועה לי חשיבות התמיכה של המגזר החרדי בעיר – צפו

היום מתקיימות בחירות לראשות הערים רמלה ובנימינה, כאשר בשתי הערים ישנו מתח גדול, אך ברמלה הקרב הוא בין 'הליכוד' ל'כולנו'.

מפלגת הליכוד מריצה לראשות העיר את מיכאל וידל הזוכה גם לתמיכתם של המגזר החרדי, מולו מתמודד עדי שטרנברג לשעבר ראש המטה של שר האוצר משה כחלון.

בתוך כך, במהלך השבוע שעבר דאג יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן שהמפלגות החרדיות בעיר (דגל התורה ושס) יחתמו על הסכם עם מועמד הליכוד ובכך הגדיל את סיכויו לזכות, ראשונים היו אלה שס שחתמו על הסכם לאחר פגישה בין מזכ"ל התנועה יגאל גואטה לבין ביטן, ובסוף השבוע האחרון היו אלה גפני ומנחם שפירא סגר"ע ב"ב שנפגשו עם ביטן וסיכמו על שיתוף פעולה.

בשיחה עם אתר 'אקטואליק' אמר ח"כ ביטן: "ידועה לי חשיבות התמיכה של המגזר החרדי בעיר, לכן דאגתי ליצור הסכמים ושיתוף פעולה בין המפלגות, ואני בטוח שננצח".

כזכור, ראש העיר רמלה יואל לביא שכיהן במשך 24 שנים כראש העירייה הגיש לפני חודשיים לשר הפנים אריה דרעי מכתב התפטרות ובהתאם לחוק, עם התפטרותו של לביא, יערכו בחירות מיוחדות לראשות העיר רמלה בתוך כ-60 ימים מאז ההתפטרות, זאת למרות שבהבחירות הבאות צפויות להתקיים במועד הקבוע בעוד שנה וחצי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.