פרוש הזדעק בוועדת שקד: "החרדים סוג ד' – כמו עובדים זרים" – וידאו ותמונות

"מתייחסים עלנו כאזרחי זרים, כסוג ג' או ד' , אז מטבע הדברים שרוצים לשייך למגזר החרדי שידונו על זה בוועדה לעובדים זרים. אנחנו מרגישים כאזרחי סוג ב'", את הדברים הללו אמר ח"כ מאיר פרוש בדיון סוער שנערך בועדת שקד.

פורש הוסיף ואמר."לילד שלי שצריך  כיתת לימוד הוא מקבל מהמדינה?! למה כי אני אזרח זר?". תהה פרוש, והבהיר, "אין לי הסבר אחר, הממשלה מגדירה אותנו כאזרחי זרים".

ועדת שקד אמורה להגיש את מסקנותיה לממשלה שתמליץ על ישום חוק הגיוס ללא סנקציות פליליות, ותכלול בעתיד סנקציות כלכליות.

צפו בפרוש

סייע בכתבה:  ישראל שקולניק

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (5)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (6)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (7)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (8)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (9)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (10)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (1)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (2)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (3)

resized_שקד הועדה לשיון בנטל כנסת צילום קוקר שיף (4)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שוב ושוב פעם, מי יודע מתי התחילו הגזרות הקשות לכלל ישראל…
  מה עשה לנו אלוקים, למה יש לחרדים כ"כ הרבה צרות כל יום אנחנו רואים משהו אחר לחרדים בארץ?

  תשובה קצרה: משום חכמת הגאונים הגדולים של רבני העדה-הבד"ץ ירושלם שליט"א:

  הזמן הגיע לשפר מעשינו, מה שקרה לנו הוא כך…
  לפני הסיפור נבקש מהבד"ץ עדה שתתחילו "לשפר מעשיכם" רבני הבד"ץ, דבר ראשון חובה עליכם להתחיל לחזק את נשי הצנועות, המתלבשות במסירת נפש גדול עם לבוש ה-שאל על בגדיהם, כמנהג ירושלם של לבישת "שאל" מדורי דורות.

  תזכרו שרק בגלל הזכות של הנשים האלו הלובשות ה"שאל" יתקרב הגאולה שלמה לכולנו, למה אתם לא מחזקים אותם? ידוע בעולם שאתם-הרבני הבד"ץ ושאר העדהניקס מבזים אותם ושונאים אותם בלב ונפש יום יום אתם רודפים אותם, ממש מעשה סדום!!!

  הקב"ה מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, עוד זוכר, שלפני שנתיים בשליחותכם הפגינו הבריונים והסיקריקים שלכם, בחוצות ירושלם נגד לבוש הצנוע ביותר, ה"שאל", ומי דשתקו ליה רבנן, ש"מ דניחה ליה ח"ו.

  רבותי: הלא חיללתם שם שמים ברבים, ומי אז, מיד אחרי ההפגנות כשחיללתם שם שמים ברבים, בשליחותכם של הבריונים הסיקריקים, התחילו כל הצרות וגזירת הגיות וכו' נגד בני הישיבות והכוללים החרדים לדבר ד', "או לאותה בושה" ראו מה שגרמתם לעם ישראל בארצינו הקדושה.

  “אנו בטוחים בעז"ה ויודעים: שרק בזכות הצניעות הנכונה שע"י "נשי השאלים" הצדקניות, הגזירה עבידי דבטלי, ותורה מגנא ומלא, כי לא יטוש ד’ עמו ונחלתו לא יעזוב, והננו לעתיר לבורא כל עולמים שיחון אותנו במהרה בדבר ישועה ורחמים ונזכה להתגלות כבוד ד’ מתוך חסדים גמורים, ולהרמת קרן התורה-הצניעות-והיראה לביאת גואל צדק בקרוב ממ"ש במהרה בימינו, אכי”ר.
  *****************************************************
  עי' מסכת אבות פרק רביעי משנה כב. הוא היה אומר:
  הילודים למות, והמתים להחיות, והחיים לדון, לידע להודיע ולהודע שהוא אל, הוא היוצר, הוא הבורא, הוא המבין, הוא הדין, הוא עד, הוא בעל דין, והוא עתיד לדון. ברוך הוא, שאין לפניו לא עולה, ולא שכחה, ולא משוא פנים, ולא מקח שחד, שהכל שלו. ודע, שהכל לפי החשבון. ואל יבטיחך יצרך שהשאול בית מנוס לך, שעל כרחך אתה נוצר, ועל כרחך אתה נולד, ועל כרחך אתה חי, ועל כרחך אתה מת, ועל כרחך אתה עתיד לתן דין וחשבון לפני מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב