הוחזרו תקציבי זה"ב לילדי החינוך החרדי

גם בדברים הקטנים, כמו תקציב לזהירות בדרכים קיצץ שר החינוך הקודם שי פירון מיש עתיד למוסדות החרדים. היום, בפעילות סגן שר החינוך מאיר פרוש, רושמים החרדים הישג נוסף כאשר התקציב חוזר למוסדות המוכש"ר. {הסוף לגזירות}

בשורה לילדי החינוך המוכש"ר: הוחזרו תקציבי 'זהירות בדרכים' לילדי ציבור החרדי, זאת לאחר דיונים בהם היו שותפים ראשי פורום המוכש"ר, כך שמעתה פעילות ההסברה החשובה של 'זהירות בדרכים', המצילה החיים, תמשיך גם לילדי הציבור החרדי.

כזכור, בכהונת שר החינוך הקודם, שי פירון, לא הועבר תקציב של זהירות בדרכים למוסדות החינוך החרדי, כאשר את פעילות ההסברה של 'זהירות בדרכים' עשו מוסדות החינוך באופן עצמאי, ללא תקציב – שבוודאי היה מוסיף למאמץ במלחמה בתאונות הדרכים, ואולי אף מציל חיי אדם.

אלא שכעת, כחלק מתנאי הכניסה של מפלגת יהדות התורה לקואליציה, גם תקציבי הזהירות בדרכים חוזרים להיות כבעבר, ומוסדות החינוך החרדי יתוקצבו כבעבר, כך שפעילות ההסברה החשובה של זהירות בדרכים, תמשיך גם לילדי הציבור החרדי.

סגן שר החינוך, מאיר פרוש אומר כי "ישנה חשיבות גדולה לפעילות של זהירות בדרכים, העובדה שפעילות זו חוזרת לילדי הציבור החרדי הינה חשובה ומצילה חיים".

פורום המוכש"ר הודה לסגן שר החינוך מאיר פרוש על ההישג בתוספת שעות זהירות בדרכים לשנת התשע"ו: "ראוי שכל ילדי ישראל יזכו לשעות הדרכה ופעילות למען הבטיחות בדרכים ועל כך  יש להודות לסגן שר החינוך שעמל בנושא". בפורום ביקשו לציין כי כל המוסדות עדיין ממתינים לתקציב הזהירות בדרכים שנגרע מהם בשנת התשע"ה לאחר שכבר עשו את הפעילות אך תקציב הרשות הלאומית  לבטיחות בדרכים לא הגיע עד לרגע זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.